Bu kare, "İnsanlığın Öldüğünün Delilidir!"

karatas67

New member

Vatan Caddesi'nde bir 'isimsiz'di. Bacakları tutmuyordu. Biri ambulans çağırdı. Hastaneler onu kabul etmedi. Ambulansla alındığı yere geri bırakıldı ve orada ölüme terkedildi! O'na ne mi oldu?

Binlerce aracın ve insanın geçtiği Vatan Caddesi'nin kıyısında önceki gün, iki büklüm yaşlı bir adam duruyordu.

Titrediğini, soğuktan morarmış yüzünü pek çok insan gördü, "Battaniyem yok" diye bağırışlarını bir o kadar insan duydu. Bu insanlardan biri poğaca verdi, bir diğeri montunu üzerine örttü, bir manav yakıp ısınması için boş meyve kasalarını taşıdı. Çoğunluk uzaktan bakarak geçip gitti. Biri, Hızır Acil 112'yi aradı. Ama hastaneler onu kabul etmedi, ambulans bacakları tutmayan hasta adamı, aldığı parka bıraktı. Yanına gelip ne olduğunu soranlara "Kimliğim yok diye hastaneler bakmadı" dedi.

Gece olup kalabalık cadde ıssızlaştığında çevredekiler, çığlıklarını duydu. Yaktığı ateşten esnafın verdiği battaniyesi tutuşmuştu. Bacaklarını kullanamayan adam kaçamamış yanıyordu. Polisler, onu bir marketten aldıkları pet şişe sularla söndürmeye çalıştı. Ateş söndüğünde kimsesiz adam ölmüştü.

Ve bu olay ülkemizde, kendi mazlumuna sahip çıkamayanların, işgüzar ve kalbi sevgiden nasip alamamış devlet görevlilerinin, buna ses çıkartamayan bir milletin utancı olarak yarın unutulacak şekilde gündemde bir haber karesi olarak yerini aldı!

Artı bu kare, İnsanlığın Öldüğünün Delilidir!

berkelson

New member
Çok üzücü bi durum, ama emin olun düşündüğünüzden çok daha kötü bi durumdayız ... şimdi 2 3 gerizekalının arkadaşına " ehue bak adamın kafasını kesiyorlar " diye izlettiği videoları en fazla 100 yıl gibi bi süre sonra " lan kanka bak çocuk yaşlı bi kadını karşıdan karşıya geçiriyor " ... şimdiden korkar oldum ben ... o kadar hızla değişiyoruz ki ... umarım bu kötü düşüncelerim asla gerçekleşmez ...

SickDreTh

Altın Üye
ya bole bı olay olamaz yaaa ne kadar duyarsız ınsanlarımız var sımdı o yardım etmeyn peze....nk lerın hepsı vıcdan azabı cekıodur!!!ayıp hakkaten ınsanlık ölüyoo!!!

berkelson

New member
Aslında kızılmaması gerekn bi durum insanlarımız sadece BATIlılaşıyor ... umarım mesaj yerine ulaşır...

ekri

New member
Diyecek ßirsey ßulamıyorum Yazık Yazık ßiz ßu Kadar Acımasız ßu Kadar Düsüncesiz

ßir Milletmi Olduk

Nerde ßizim FaKire Fukaraya Sokakta Kalmısa Yardımımız

Hersey ßi Yana ßizim inSanLıgımız Nerde

inSanLıga Ders Veren ßir MilletKen ( SevKat HosGörü ZorDa Kalana Yardım Ac Acık Olanı Kapayan ) ßu Gün Kendimize ßile Hayrımız Yok

Allah Sonumuzu Hayır Etsin......

HTML