Bu Kadar Olmaz...

xxgx

New member
*Volkan ve Luganoya Fenerbahçe klübünün çok ağır cezalar vereceğini,

*Fatih Terim' in o kutsal olan Milli formayı tribünlere hareket yapan emre + derbide kapalı trübüne dönüp edep yerlerini tutarak hareket yapan volkana vermeyeceğini,

*Lugano denen cisme TFF tarafından çok ağır cezalar verileceğini....

*Semin denen şahsı savunanların o anın video görüntülerini yayıncı kuruluşun kendi resmi sitesinden izleyerek ilk olarak Semihin Ardaya sol eliyle tokat attığını göreceğini...

*Lugano denen cismin yaptığı açıklamada emre ayağıma bastı kafa attım gibi mazeretinin o video görüntüsünde açık açık yalan olduğunu görücek olan fenerbahçelilerin haklısınız diyeceğini....

HİÇ SANMIYORUM....

TARZEN

PƦαvdαTαƦZéη
bunlar alışmışlar hertürlüsüne bak yarın nasıl giyiyor o kişi şahısta milli formayı aha buraya yazıyorum 7den 70 e hepsi para öz arkadaş milli takım insanlık bilmezbunla bildikleri tek şeyy paraa hırssss

xxgx

New member
Bu adamı her okuyuşumda dehşete düşüyordum yine fena halde dehşete düştüm
Necati Bilgiç - Fotomaç gazetesi yazarı

Yakışmadı!

Galatasaray ile Fenerbahçe ligin önemli derbi maçında Ali Sami Yen Stadı'nda futbolu bırakıp meydan kavgası yaptılar ve kırmızı kartlarla puanları paylaşıp sahadan sportmenlikten yoksun tablo çizerek ayrıldılar. Aslında maçın bu hale gelmesinde hakem Fırat Aydınus'un büyük kabahati vardı. Daha oyunun başında devamlı yardımcı hakeme itiraz eden Sabri'yi seyreden, sonra da Emre Aşık'ın Roberto Carlos'a kırmızı kartlık girişini sarı kart bile vermeden atlatan Fırat Aydınus, güya maçı dostane bir şekilde idare etmek için disiplinini kaybedince ortaya sertlik çıktı. Maç sonunda karşılıklı ikişer kırmızı kart gösterildi ama burada da Galatasaraylı futbolcular korundu ve en az 5 kırmızı kart gösterilmesi gerekirken taraflar idare edildi. Fenerbahçeli futbolcular kavgacıları ayırmak için araya girince yedekleri yumruklar cezasız kaldı. Ve yumruk sallayan Arda ve Emre Aşık ile onlarla münakaşa eden Semih ve Lugano da aynı cezaya çarptırıldı. Bu işte de en büyük sorumlulardan biri olan Sabri, nedense kırmızı görmeden kurtuldu.

Kaynak: http://www.fotomac.com.tr/yaz1438-50120-119.html

Not: Kırmızı renkli yerleri iyi okuyun :eek:ha işte bu tür adamlar yüzünden bizim futbolumuz asla ilerlemez... ( şahsi görüşüm )

HTML