bu küçük kıza dikkat

ases

Altın Üye
gercekten tüylerim diken diken oldu eline sağlık cok tatlı bişey ya..

CHI€F

Kalpsiz
çok güzel bi sey arkadaşım paylaşımın için teşekkür ettim bakan herkesin izlemesini tavsiye ederim

her teldene taşındı ;)

Grave_Worm

Banned
hocam bir kaç kere verilmişti ama tekrar ve tkrar izledim gözümden yaş akacaktı neredeyse bu ufak şirin şey kadar bile olamayanların utanması dileğiyle...

RuTH

Altın Üye
birkaç kez verilmişti ama seyretmeyen arkadaşların KESİNLİKLE seyretmesi lazım. İnsan Çok DUYGULANIYOR BE. Güzelim benim Ruhuyla Okuyor:(

Cyfts

..::Hackhell Başhekimi::..
bazı milletvekillerimiz bu kızı izlesinlerde deve kusları gibi kafalarını toprağa sokmaya calıssınlar ...... utanın kendinizden !!!
ibret alın !

єяєη

є-∂єsїgηє&#1103
:D Eline Sağlık...

SonNefes18

New member
Dostum çok güzel olmuş ellerine sağlık Bunu herkesiz izlemesi lazım özeliklede ermenilerin neden diyeceksiniz Onlar gerçeği örpas edib kendilerini türklerin katlettiğini zavunuyolar Ama geçek orda senin verdiğin linkte dostum tekrar teşekkürlerimi iletiyorum helal olsun

fare_07

**forum haşeresi**
evet hatta mervem vermişti ben aynı yorumu yapıcam

bilmeyenler utansın

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
verildiğini daa önce görmemiştim evet kız güsel okuor ama benim aklıma bişey takıldım İSTİKLAL MARŞIMIZ okunurken nie o kadar lavuk oturuo sizin marşınız deilmi saygıdır şak şak alkışlamakla deil ayağa kalkıp sessizce dinlemektir gösterilen saygı!!

sui

New member
walla tüylerim diken diken oldu helal olsun ablamıza nasıl bir heyecan bu alnından öpmek lazım savaşa giderken bu ablamız bir konuşma yapsa bizi kimse yenez. paylaşımın için tşşk

makine04

New member
ssssssssssssssssüüüüüüüüüüüüüüüüüüpppppppppppeeeeeeeeeeerr

süper harika olmuş

HTML