bu hikayede ki saçmalığı bulun

bjkrize86

New member
hristiyan karı koca her pazar olduğu gibi bu pazarda kiliseye gitmişler.hava fazla sıcak olduğu için adam papazın vaazını dinlerken uyumuş ve rüyasında idam edileceğini görüyormuş.rüyada tam boynuna yukardan aşağıya balta düşerken adam uyanmış ve tam bu saniyede serinlemek için yelpaze sallayan karısı yelpazenin keskin bi ucuyla adamın şah damarını (yanlışlıkla) keserek o anda öldürmüş.

bu olayın gerçek olduğunu kabul ettiğimizde anlatımda yapılan mantıksızlığı bulabilirmisiniz

sky

New member
Hangi allahin kulu bi adamin ruyasini goruyor

ozlem16

New member
adam ruyasında asılıyosa neden kafasına balta dussun ki??? iştew anlatım bozukluğu burda..

BladeX

New member
yelpezenin keskin ucu her zaman onu sallayana dönüktür adama dönmesi mümkün değil..

eurostar

New member
arkadaşlar adam asılmıyo arkadaşın balta dedigi sey gyotin olabilir.sadece asılarakmı idam war yaw:)
cewapta adamın rüyasını anlatamadan ölmesi ve bizimde bu rüyayı bilmemiz olabiliir..

siezma

Banned
yelpaze de bir anlatım bozukluğu var. şöyle anlatayım :

bir insan serinlemek için yelpazeyi keskin uçları sabit kalmak şartıyla sallar. yani bu bir yelpazeyse --
bunu sallayınca __ ve sonra tekrar -- olur yani yukarı aşşağı. zaten tersine sallasa serinlik gelmez.

Joy Ramo

ѕσυи∂ вℓ&#
1 Cisi İdam Edilecegini Görüyo Ama Balta NErden Çıktıysa Balta İniyo Boynuna

Ben Bunu Yakaladım :saskin :saskin

cypriotsts

New member
yaw arkada$lar cevap 1. cevapda verilmi$ zaten, mantiksizlik adamin ruyasinda idam edilecegini gormesi (ki bu herce$it olabilir, boyuna giyotin-balta, vurulmak,elektrik verilerek, igne...vb) adam uykusunda idam edilecegini goruyor ve uyanirkenden olduruluyo karisi tarafindan, e bu adam UYANIRKENDEN oldurulumu$se biz bunun ruyasini nerden bilebiliriz??? i$te mantiksizlik burda ark$dlar

HTML