Bu garip mecnun

ammoti

New member
Mandalina kabuğunun o muazzam boşluklarında yaşayan ,bir mikroorganizma büyüklüğünde ve gram negatif düşüncelerim, her türlü patojeniteyi yaratmak üzere teoride ve pratikte B.B. misali zehirliyordu boşluktan küflenmiş beyinleri…

İdealistlerin bile yozlaştığı şu dünyada yaşanılası olan tek şey ise karasaplı,çift bıçaklı TÜRK ! malı bir jiletle intihar girişimi olsa gerek.Ama herşey nafile.Çünkü ” BOK YOLUNA GİTTİ.” imajını silecek bir scotch brite bile geliştirilebilmiş değil.

”Susuzluk herşeydir,imaj hiçbirşey ” felsefesini ortaya atan filozof Sprite_us ile Cola_sus sende mi Brütüs_cülük polemiğine girmişlerken reyting trendlerini ayarlayan pek muhterem Rtük_üs’ü umursamamalarının cezasını çeken ben,gelirini belgeleyemeyerek kapalı kredi kartlarına mahkum bir şekülde yaşamaya devam ediyorum.

Trikotajla hiçbir ilgisi olmadığı halde ağlarını ören kader,beni televizyon kablolarına bağlamışken mekanikleşen şu dünyada verdiğim savaşın anlamını yordama gafletine düştüğümde,”Bütün erkekler ONU kullanıyor” mantığına sahip yurdum insanının daha nereye kadar suni yaşayacağını merak ediyorum.

GİBİ görünsemde asıl amacımın benim nereye kadar tahammül edebileceğimi öğrenmek olduğu çıkıyor ortaya.

‘Az sonra’ ve ‘arkası yarın’ kelimelerinin atasözü olduğu bu zamanda;anlayışı farklı,felsefesi farklı bir boyutta yaşamanın sevdalısı bir garip mecnun olmanın yapabileceğim TEK ŞEY olduğunu anlıyorum.

Bu garip mecnun ; vazgeçmeyecek aramaktan,Leyla’sıyla savaşmaktan…

JoNeRR*

L![se]L!
kusura bakma kardeş ama şuan akşamın 22.09'u hepsini okuyamadım:D
sadece bi gözgezdirdim..
son cümleyi okudum yetti bana:)
Bu garip mecnun ; vazgeçmeyecek aramaktan,Leyla’sıyla savaşmaktan…

emeğin için sağol.

HTML