bu gün ayyaş halimle yazdım bunu ....!! (bugünler zor geçecek)

Yns YGT

The One YuNuS
ne diyeyim..
düşündükçe tüm beynime bulaşıyor gibisin. her hücreye giriyor, hepsine bir fotoğraf bırakıyor, hepsine bir şeyler söylüyor ve sonunda sırtımdan itiyor gibisin bir boşluğun içine beni.
belki ben çok büyütüyorum. belki aslında o kadar da çok sevmemiştim seni. kaldıramadığım sadece birden böyle yüzüstü kalakalmak belki de. neler düşünüp neler söylerken birden hepsini susmak zorunda kalmak..
"gidenlerin ardında bıraktıkları boşluk neden sanki her zaman varlıklarında doldurduklarından daha büyük oluyor?"
bilmiyorum.
nasıl bu noktaya geldik onu da bilemiyorum.
seni görmezden mi gelmeliyim, yoksa aklımda senden başka bir şey olamadığını kabul edip aklımdakileri yazmaya devam mı etmeliyim?
söyledikleri gibi aslında kimseye laf sokmaya hakkım yok. herkes kendi duyguları içinde kendi zorunluluklarını yaşıyor. ve yine söyledikleri gibi anlamak nefret etmeyi imkansız kılıyor.
yine de yazmak istiyorum. yazmak hasta mı eder beni yoksa artık kurtulur muyum senden bilmiyorum. ama bu işte..
eski hayatıma dönmeye çalışıyorum. annemin karnından seninle doğmadım sonuçta. ama sokağa çıktığımda kaybolmuş gibi oluyorum. otobüse bindiğimde boğazımda sürekli bir düğüm. cep telefonu elimde duruyor ama artık ne işe yarayacağını kavrayamıyorum. önceden ne yapardım ben bununla acaba.
filmler aldım. hepsi duruyor yatağın üstünde. sinemaya gitsem biliyorum yanımdaki koltuk daha çok üzecek beni.
senden önce yaptığımı hatırladığım bir şey var, yazmak. ama o da senden başkasına çıkmıyor artık.
ben meyilliydim zaten. yani üzülmeye, büyütmeye, böyle şeylere.. şimdi yeni bir fırsat çıktı belki de.

ister inanını ister inanmayın işte bu benim ilk kez düşünmeden kalemimden çıktığı şekilde yazdığım ilk yazım bugün MİNİK KUŞUMsuz ilk günüm

YÜREĞİM YANIYOR...

THE ONE YUNUSS

dreamr

New member
eline sağlık kardeşim paylaşım çok güzel. boşver hayırlısı de .bir ara gider dağıtırız kafamızı senle bende hiç olmadığım kadar kötüyüm bu aralar zaten hayatın kendisi boş değilmi

Yns YGT

The One YuNuS
dreamr' Alıntı:
eline sağlık kardeşim paylaşım çok güzel. boşver hayırlısı de .bir ara gider dağıtırız kafamızı senle bende hiç olmadığım kadar kötüyüm bu aralar zaten hayatın kendisi boş değilmi

NE BİLİM BU DÜNYA YI ANLAMIŞ DEĞİLİM NE İİÇİN YAŞIYORUZ NE YAPIYORUZ NE YAPMALIYIZ KAFAM ÇOOKK BUNALLIK ÇAMURLU DERE GİBİ ESKİDEN OLSA İÇERDİM AMA İÇMEK Bİ LE GELMİYOR İÇİMDEN HAYAT DENİLEN BU KARMAŞANIN İÇİNDE BOĞULDUM BEN İYİCE SIRF BU SEWGİLİ OLAYI DEİL TÜM HERŞEY BENİ BIKTIRDI UMARIM Bİ ÇÖZÜM YOLU BULURUM.

SAOL DOSTUM SENİN DREAMR SENİN VARLIĞINI UNUTMAK MÜMKÜN DEİL Kİ

_____tHE ONE YUNUS

HEP DEDİĞİM GİBİ TEK YUNUSS

:hhman:

Gєηco

Altın Üye
seni çok iyi anlıyorum....kardeşim iyi olur inşallah..

[KooZ]

New member
kafan güzelken harbiden güzel bir yazı yazmışsın ellerine sağlık

Yns YGT

The One YuNuS
işte böyle bizimkiside ne yapalım halen bu yazıyı nasıl olduda yazdım hiç anlam veremiyorum kendime...

nagual

New member
Sana Dünyamsin Dedim Herşeyimsin Dedim Dünyami Yikma Dedim Bana Bunu Yapmicaktin Yunus Ben Seni çok Sevdim Sana Kalbimi Yüreğimi Verdim Ama Sen Kirdin Kalbimi Kirmakla Yetinmeyip üstüne çikip Ayağinin Altinda Ezdin. Böyle Olmasina Rağmen Dönmeni Beklicem Ama Döndüğüne Bi Enkazla Karşilaşabilirsin Buna Kendini Hazirla

Yns YGT

The One YuNuS
Nagual Sende Biliyorsunki Bizim Beraber Olamiycağimiz Belliyde Nedeni Ise Birbirimize Uzağiz üstelik Su An Tamamlamaiz Gereken Bi Eğitimimiz Varr Biraz Toparlanayim Ne Olur Bu Sewda çokkk Yordu Beni Be Güzelim...

____________________the One Yunussss

caracedi

New member
""ben meyilliydim zaten. yani üzülmeye, büyütmeye, böyle şeylere.. şimdi yeni bir fırsat çıktı belki de.""

bende ettim bu lafı kardeş ii anlıyorum seni.ağır ve guzel yazmışsın.herşeyın hayırlsı.

HTML