Bu fiyata bu laptop nasıl?

sniper845

New member
merhabalar arkadaşlar abim için laptop araştırıyorum ve hepsiburada da şu laptopu buldum daha çok iş için kullanılacak bi laptop tabi bende arada oyun oynarım:)
Sizce nasıl?

http://www.hepsiburada.com/productDetails.aspx?categoryid=98&productid=bd72475

İncelerseniz sevinirim özellikleri kısaca belirteyim bakması zor gelenler için.

# Model "AS5520G-604G25MI "
# işletim sistem Türkçe Vista Home Premium
# işlemci AMD TL-64
# Ekran 15.4" WXGA CrystalBrite LCD
# Sistem belleği 4GB DDR-II (2x2gb)
# Sabitdisk 250GB HDD
# Ekran kartı NVidia GeForce 8600M-GS 512MB
# Optic sürücü DVD-Super Multi
# Kamera entegre Acer kamera, 0.3DV CrystalEye
# Diğer NVidia GeForce 8600M-GS 512MB / 2 x 2GB / 1x250GB / NSM8X / 802.11bg / 6 cells / 0.3DV CrystalEye / Gemstone A/ Vista Home Premium

fiyatı 1450 ytl peşin

Şimdiden yorumlar için teşekkürler arkadaşlar!!!

qweqqq

New member
çünkü özellikleri çok Yüksek Bak Yazıym

İŞLEMCİ;CORE2DUO 2.1 GHZ
HDD;250GB SATA
EKRAN KARTI;ATI HD X3470
DWD; DOUBLE LAYER
AYRICA ; VİSTA HOME PREMİNİUM BLUETOOT KART OKUYUCU WAP CAM TV KARTI PARMAK İZİ OKUYUCUSU WIRELESS VE DAHA FAZLASI

Unutmusum Ram;2048 Mb Ddr2 667 Mgz.max.4 Gb

chester26

♫Цпẳρρя&#1
ama adamınki daha ii deilmi 4 gb ram war 250 bg harddisk 512 mb ekran kartı

chester26

♫Цпẳρρя&#1
ama laptop topluyolar kardeş bilgin olsun bilgisayar mağazalarında

sniper845

New member
yorumlar için teşekkürler arkadaşlar ama sonuçta iş laptopu olacak ve bu özelliklerdeki laptopların en ucuzuydu.En ucuz diye değil ayrıca acer diye bunu seçtim çünkü acer kötü bir marka değil ayrıca işlemci olarakta bence farketmez amd yada intel tmm intel daha iyi ama bi işlemci diye de iki katı verilmez yani.sonuçta ikisi de çift çekirdek.yine de yorumlar için saolun.

PasHasan22

New member
Arkadasim şöyle bir aciklama yapayim Acer okadar iyi bir firma değil.
+ olarak amd ile intel arasında ki farkıda su sekil anlatayim.Testte sokuyorlar ikisinide 28 saat durmaksızın calisiyor.İntel kendini resetliyor Amd kendini resetlemiyor.41. saate geliyorlar ve Amd yaniyor ama intel hala calismaya devam amd aslında kötü yani.Tek perfonmans acisindan değil.
ve sonuncu olark bu fiyata bu laptop boşver gitsin...

Apprentice

New member
Ben kendime 3 ay önc acer laptop aldım 1130 ytl.Tabi Dolar daha düşüktü:D...

özellikler..5920 6a2g16mi G İntel core duo 2 ghz işlemci, Ram 2 gb.. Ekran kartı 8600 gs.160 hdd.3 kg ağırlık.
Muhtemel özellikler benimkine benziyor ortak yanı çok.Ben şahsen memnunum ama eksileri yazayım.Öyle 3 saat şarz olayı yalan.Yüksek performansa ayarlı oyun oynadığın zaman 50 dakika ömrü var.1 saat on dakikada şarz oluyor.Eğer düşük performansta film izlersen 1 saat 40 dakika.Bilgisayarda hiç kullanma yapmassan ancak 2 buçuk saat gider bilesin.Pili çabuk biter.Tek kötü yanıda o.Ama oyun ve performans konusunda gayet memnunum.Oyun konusunda eğer oyun oynayacaksan al.TAbi 8600 gt yi bulursan kaçırma.8600 gs ile Assasin creed gibi bir oyunu orta ayarlarda orjinal hızında oynarsın.devil may cry 4 de az bi ayar düşüklüğünde yine rahat oynarsın.Başka ayrıntılı sorun varsa sor.Ama bu sorduğun laptop kesinlikle pahalı okadar etmez.!!!!Akakçe den en ucuz fiyatları bulabilirsin.

creatus

New member
Belirli ürünlerde pazar öncüleri vardır.Bilgisayar sektöründede kalıplaşmış pazar öncüleri (Asus,Toshiba,Vaio v.s) bunların içinde en uygun fiyata kalite sunabilen Asus.
Gönderdiğin laptop Fiyat açısından uygun tek düşündüren
*AMD İşlemciler ne kadar sağlıklı ?
*İntelmi AMD mi ?
Tabiki bu soruların tereddütsüz yanıtı İntel'dir.Ancak, bu fiyata bu laptop güzeldir.
Benim önerim biraz daha araştırıp,aynı uygunlukta daha kaliteli,her yönden sıkıntı yaratmıycak bir laptop alman.Kolay gelsin.

maskott

New member
Cok para az az daha arastır aynı fiyata daha iyisi var işlemci ve ekran kartı daha yuksek olan

gitaristimam

New member
bende bunu alcaktım ama işlemci amd olduğu için almadım masaüstü pc amd kaç yıldır ne çektiğimi kendim biliorum.amd olduğu için ucuz ve satılması için özellikleri yükseltmişler.ben m51se210dv aldım sana da onu tavsiye ederim

creatus

New member
Teknoljiyi takip etmek mümkün olmuyor ancak, Önerebiliceğimi yukarıda yazdım.Bilgisayar bir bütündür, 4 gb ram donanımsal olarka var gözükebilir ancak bu kötü bir anakart kötü bir chipset ile kullanmak mümkün olmayabilir.
örneğin 10000 rpm dönem hızına sahip bir hardisk aldınız bunu kulanabilicek kapasitede bir işlemci barındırmıyorsanız bu hardiskin size sağlıyacagı yarar cebinizden götürdüğü para miktarıdır.
size tavsiyem gördüğünüz tek bir özelikte yoğunlaşmış bilgisayarlara kanmamanız.mechuldur ki;teknolji günden güne yükseliyor iyi araştırmak gerekiyor.

sniper845

New member
Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar dediğiniz gibi biraz daha araştırayım eminim haklısınızdır yardımlarınız için tekrar teşekkürler.

HTML