bu fatura normal mi?(ulan ttnet)

paveHawk

New member
arkadaşlar bugun ilk adsl faturam geldi ve şokkkk oldum:eek:ha

12/11/2008 de 1gb limitsiz adsl başvurusu yaptım. Hiç bir kampanyaya katılmadım.
Modemimi kablomu hepsini kendim aldım.
bana ayda 49 ytl ve telefonun sabit üçreti 13ytl geleceğini söylediler:slap:angry

109.40ytl geldi sabit ücret hariç:angry:slap
hadi 21 bağlantı üçreti bunu anladım fakat adsl kıst üçreti denen bir miktar var :vur
altında bir kaç daha kdv(bu kdvler farklı farklıki bi bu tarafa yazmışlar bi de karşı tarafa-sanki ikikere üçkere kdv eklemişler-):mad::mad::mad::mad::mad:
bu adsl kıst üçreti nedir?:eek:
bana her ay 109ytl para mı gelcek?:( :hadiordan:angry:saskin
benden başka bu kazığı yiyen var mı
:hhuzgun :Sopa

delacuesta

New member
telekom serefsizdir herseyi yapar benım agzım yandı biri adsl e gectim 1 aydır cok mennunum hos bnlar da dürterler ama telekom a yem daha

icemen

New member
geçmiş olsuın diyorum başka da bişey diyemiyorum kardeşim. adamların tekelinde diye her b.ku bize yıkıyolar.

türkeli

New member
Dolu.. memleketin kaderi bu!Bütün değer yargılarını pazarlıyan şerefsizler bu talana dur diyebilirmi?Kendi kaymakları milletin tiftiklenmesine bağlı,Hamdolsun...

H Sang-Jin

Komutan Hong
Telekom bu nae yapacağı belli olmaz 195mb kotayı aşmışım 59 ytl geldi ...geçmiş olsun itirazlar ödemeyi durdurmazmış maalesef

De_Barkot

New member
Bölgenin telekom müdürlüğüne dilekçe ver arkadaşım. Bizede bi kere öyle yüklü bi fatura geldi bazen sınırsız talepleri işleme koymayı unutuyo şerefsizler. Zaten fatura benim başımada dert. Dünyanın en pahalı ev en boktan internetini kullanıyoruz.

Cree

Murat
töbe töbe ama telekom her türlü küfrü hak ediyor telekoma kafam girsin :D
sanada geçmiş olsun kardeş uygun bir kılıfını bulurlar merak etme...

osmanxx

New member
bizim arkadaş interneti kapatalı 3 ay oldu bütün borçlar verilik ve öyle kapandı zaten... Ama 3 ayı geçti hala fatura geliyor alakası olmayan... bir de bize gelen faturalardan biraz değişik bir fatura...

fu*k TTnet ve ekibine... olabilir... aslında

hacker-boy

New member
ewt bnde 1 mbs 4 gb kotalıdan(30 ytl) 1mbs kotasıza(50 ytl) geçmiştim geçtiğim ay 80 ytl fatura gelmişti :( ttnet ban...

tamara13

New member
yok müdür yapacak bişey yok. o kıst ücretini sadece bu ay için ödeyecen. sebebine gelince telekom ay ortasında bağlanan tüm adsl abonelerine bu kıst. ücretini kesiyor.

HTML