Bu Da 2006 Ford Mustang Giugiaro Concept =)

Pσѕєт¢αу

New member
Bu Da 2006 Ford Mustang Giugiaro Concept =) 4. Resimdeki adam hic gitmemiş kızıl sexy bir hatun daha güzel tanıtabilirdi.. ama olsun araba zaten yakıyor =) çayLar şirketten ...:emzik

DayWalkerr

ABDUSSABUR
fena değil ama eskisi daha iyi..Bazen tasarlıyoz diye yakaladıkalrı dizaynı bozuyolar..

NEyse paylaşım için saol..Güzel resimler..;)

Pσѕєт¢αу

New member
DayWalkerr' Alıntı:
fena değil ama eskisi daha iyi..Bazen tasarlıyoz diye yakaladıkalrı dizaynı bozuyolar..

NEyse paylaşım için saol..Güzel resimler..;)
teşekkürler...

Katılıyorum eski mustang in dışına çok çıktılar , hatta Amerika da bunu kınayan cok oldu orjinalitesini bozdukları icin ama adamlara laf anlatamazsınki araba benim yaparım sanane mantığı var (;

gokhan4851

New member
Pσѕєт¢αу' Alıntı:
teşekkürler...

Katılıyorum eski mustang in dışına çok çıktılar , hatta Amerika da bunu kınayan cok oldu orjinalitesini bozdukları icin ama adamlara laf anlatamazsınki araba benim yaparım sanane mantığı var (;
Çok haklısınız dostlar. Bu araba güzel ama eskisi daha güzel, özellikle
Ford Mustang 68'. Bende var ordan biliyom :)

kurtwolush

Banned
güzel makine de katran dikkatimi çekti 140 tan sonras iç kısmında bi bölüm daha war pek bi anlam weremedim daha küçük yazılmış 140tan sonra geriye mi dönüyo katran :cool :vur

firatay

>>>> ALESTA
Ellerine Sağlık Güzel Araba

mic999

New member
kurtwolush' Alıntı:
güzel makine de katran dikkatimi çekti 140 tan sonras iç kısmında bi bölüm daha war pek bi anlam weremedim daha küçük yazılmış 140tan sonra geriye mi dönüyo katran :cool :vur
140 onun mil hzızını soyluyor oda ayklaşık 224 km saat yapar gerisede herhalde aşırı hız
bende yeni fordu begenmedin eskisi dahha guzel .. bu yaz amerikikadayadım bunlar amerikada 20.000 15.000 dolar civarı tabi turkiyede allah bilir ne kadarsır ben 2 3 elden bahs ediyorum dikkat ama sıfır 30.000 35.000 dolar civarı

kurtwolush

Banned
mic999' Alıntı:
140 onun mil hzızını soyluyor oda ayklaşık 224 km saat yapar gerisede herhalde aşırı hız
bende yeni fordu begenmedin eskisi dahha guzel .. bu yaz amerikikadayadım bunlar amerikada 20.000 15.000 dolar civarı tabi turkiyede allah bilir ne kadarsır ben 2 3 elden bahs ediyorum dikkat ama sıfır 30.000 35.000 dolar civarı
eywallah dostum şimdi anlaşıldı :hhaşık

HTML