bu bir FORUM SİTESİ...bi bakın lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Laros

New member
her yerde olduğu gibi buradada sanırım gerçekten birşeyler paylaşmak isteyenlere pek yer yok..bu bir forum sitesi sanırım tanışma yada aşk sitesi değil özellikle buraya bu amaç için girmiş olan arkadaşlara sesleniyorum lütfen foruma gerçekten bişeyler paylaşmak için giren bizleri rahat bırakın bir fotoya yada bir iki güzel cümleye aşık olacak kadar abaza olmayın...
gireli 5-6 saat oldu aldığım mesajların haddi hesabı yok aslında onları buraya koyup deşifre etmek iyi olurdu ama buda bana yakışmıyo
bu durumdan şikayetçi olan başka kimse yok mu yaaa

1sc0rp!tX

Altın Üye
YEri burası değil...

Öneriler & Şikayetler Bölümüne Açabilirdin...

Laros

New member
1sc0rp!tX' Alıntı:
YEri burası değil...

Öneriler & Şikayetler Bölümüne Açabilirdin...
teşekkür ederim ama şikayet için açmadım ben bunu ayrıca bu forumun başlığında hiç bir yere uymayan konular diyordu benim amacım sadece uyarı ve uyarı diye bi bölüm göremedim ama yinede teşşekkür ederim ikinizede

ĦĄЯĄMÍ

" hayal taciri "
öneri ve şikayetler bölümüne taşındı. adminler yada smod lar muhakkak şikayetini değerlendirecek ve konunun akıbetine karar vericeklerdir.

RuTH

Altın Üye
SmodLar ve ModLar Her Üyenin Arkasından Koşacak DeğiL...
RahatsızLığın Tam oLarak Nedir?

Laros

New member
FoFeR' Alıntı:
SmodLar ve ModLar Her Üyenin Arkasından Koşacak DeğiL...
RahatsızLığın Tam oLarak Nedir?
yazdıklarımı okursanız üstüne basa basa söylüyorum şikayet değil sadece bir uyarı yaptım ve acaba benim gibi düşünen başka kimse var mı diye böyle bi konu açtım
hepsi bu kadar

fenciL

New member
vallahı bende yenı uyeyıma ama boyle bır sorun yaşamadım umarım olmaz cünkü diger forumlardan bu yuzden kaçtım gene kaçmıyım ya

elmir

New member
kimden şikayetçiysen nickini modlara özel mesajla bildir gerekeni yapsın...

çok mantıksız olmuş konu açman.....

RuTH

Altın Üye
Laros' Alıntı:
yazdıklarımı okursanız üstüne basa basa söylüyorum şikayet değil sadece bir uyarı yaptım ve acaba benim gibi düşünen başka kimse var mı diye böyle bi konu açtım
hepsi bu kadar

YazdıkLarını okudum, okumadan yorum yapmam...
ne mesajı aLdığını soruyorum? pm atan oLduysa eğer içinde küfür
yoksa bizi bağLamaz. atıLdıysa mesajı atanı ve mesajı yayınLa gereken yapıLır merak etme. her üyenin arkasından koşturamayız

Aysar

New member
belki bazi yeni üyeler yapmis olabilir ... sitede taninan ve paylasim yapan arkadaslarin böyle birsey yapacagini sanmam ... aldirmazsin en kötü ihtimalde ... eger cok abartirlarsa cevap yazmadan eger bunu bir mod.a yöneltirsen onlar örnegin küfürlü msjlarda oldugu gibi birseyler yapabilirler belki ... slmetle

Laros

New member
elmir' Alıntı:
kimden şikayetçiysen nickini modlara özel mesajla bildir gerekeni yapsın...

çok mantıksız olmuş konu açman.....
canım kardeşim kafana göre bişey ler yazmadan benim yazdıklarımı bi okursak bunun bi şikayet olmadığını anlarsın ya yorum yapmadan önce bi oku...allahım ya sen böyle bir sorundan rahatsız olmuyorsan gelip yazma...

RuTH

Altın Üye
arkadaşım sorunLu musun sen???
kimsenin rahatsızLık duyduğu bir konu yok
sen ne istiyorsun açık açık söyLesene

DeRSaaDeT

Islambol
Laros' Alıntı:
canım kardeşim kafana göre bişey ler yazmadan benim yazdıklarımı bi okursak bunun bi şikayet olmadığını anlarsın ya yorum yapmadan önce bi oku...allahım ya sen böyle bir sorundan rahatsız olmuyorsan gelip yazma...

ahahaha önerimi peki :)
malum bölüm öneri ve şikayetler :)

uyarılar bölümü değil :)

Mephisto

R€B€L
Laros anladıgım kadarıyla ozelden sozlu tacız var.
Eger oyleyse sonuna kadar haklısın boyle olmamalı fakat bunu yapanları burda acıklamanı ısterdım acıkcası kı ıbret olsun herkese =) ama sen acıklamamayı tercıh etmıssın.

Eger bu tarz bıseyler varsa smodlara ozel mesaj at daha ozel mesaj atabılırmısın mesaj sayından dolayı bılmıyorum ama hıc olmazsa sabıt sıkayet baslıgına bıldırmen yetelı olur dıye dusunuyorum.
Sonucta forum sıtesı oldugu dogru.Bayan uyelerı yada erkek ıyelerı ozelden bu tur seylerle rahatsız etmek ayıptır.

bosver

New member
komik olmuş valla. konu yanlış yerde geyik bölümüne taşınsın....:durdurun :durdurun

Laros

New member
crazyboy_9999' Alıntı:
ahahaha önerimi peki :)
malum bölüm öneri ve şikayetler :)

uyarılar bölümü değil :)
bunu buraya taşıyan ben değilim ki ben bunu hiç bir başlık foruma uymayan kısıma yazmıştım ama bir şikayet gibi algılanmış ama şikayet olsa foruma bişeyler açmam yapmam gereken şeyi biliyorum

ĦĄЯĄMÍ

" hayal taciri "
Laros' Alıntı:
bunu buraya taşıyan ben değilim ki ben bunu hiç bir başlık foruma uymayan kısıma yazmıştım ama bir şikayet gibi algılanmış ama şikayet olsa foruma bişeyler açmam yapmam gereken şeyi biliyorum

bunu buraya ben taşıdım yazdıkların şikayet eder nitelikte. her telden bölümünde şikayet içeren başılk olmaz. aslında konunu buraya taşıdığım için rahatsız olmayıp tşk etmen gerekir. çünkü seni ciddiye alıp saygı duyup konunu buraya taşımışım. neyse...

Laros

New member
ĦĄЯĄMÍ' Alıntı:
bunu buraya ben taşıdım yazdıkların şikayet eder nitelikte. ter telden bölümünde şikayet içeren başılk olmaz. aslında konunu buraya taşıdığım için rahatsız olmayıp tşk etmen gerekir. çünkü seni ciddiye alıp saygı duyup konunu buraya taşımışım. neyse...
teşekkür ederim ama arkadaş bu konuyu niye buraya yazdın demiş bende ona o konuyu buraya ben yazmadım dedim hepsi bu kadar
keşke diğer arkadaşlarda sizin kadar kibar ve nazik olsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML