Bu Aralar RapidShare ile yüklemeleriniz yarım kalıyormu ? 07.04.2008

rcpsng

New member
arkadaşlar bu aralarda rapidden yükleme yaptığınızda hiç yüklemeleriniz yarım kaldımı ? özellikle 100 mb lık dosya indirirken...

benim bu aralar çok sık başıma geliyor. Yükleme ortalarda yada tam bitmesine yakın 1-2 mb varken serverla bağlantısı kopuyor sanırım, çünkü yükleme duruyor. ancak internet bağlantım kopmuyor dikkat ettim. web sayfalarına bağlanabiliyorum. kopsa bile 1-2 dakikada anca bağlanıyor zaten modem farkına varırdım...

airties marka modem aldım daha 1-2 gün önce.. acaba modemden mi kaynaklanıyor diye şüphelenmeye başladım. daha önce zoom kullanıyordum bozuldu, bunu aldım rapidden dosya indirirken yarım kalıyor genelde...

acaba rapid serverlarındanmı kaynaklanıyor yoksa modemden mi ?

ozkan370

Software Engineering
download yaparken mi oluyo upload yaparken mi upload yaparken oluyo bende downloadda sorun yok

argovolkan

New member
kopma sebebi virüs olabilir birde modeme usb den bağlanıyorsan oda sebeplerden biri..en iyi windows yeni kurulmuş olandır.

KiLLinq-LoNeLiNeSs

OrijiNaL jojuK®
Evet Bende oLuyo... Tam %100 qeLiyo ama İnmiyo:melek

eminemneo

New member
Çok sık download yaptığım için benim birkaç kez başıma geldi. Bence bu RapidShare politikası. Kasıtlı olarak yarım bırakıllıyor neden mi çünkü üye değiliz ve ödeme yapmıyoruz. Dolayısıyla adamlar download limiti koyuyorlar. Efendim bir downloadtan sonra 1 saat bekliyorsun daha sonra linkin yüklenmesi için ayrıyetten bekliyorsun. (Bu sırada premium üyeler süre beklemesi yapmıyor diye reklamını yapıyor.) Birde insanların bile zor idrak ettiği kedili köpekli kod zırvası var yanlış girdiğinde hop başa dön bir daha bekle adamlar üye olman için her türlü zorluğu çıkarıyorlar. Hiç anlamıyorum ne var bu repidde herkes uploadını oraya yapıyor. Başka repidden daha avatajlı olan upload siteleri var oraya yapın uploadlarınızı. Şimdi repide üye olalım uğraşmayalım desen 1 aylık 15 YTL ki bence sırf dowload yapacam diye adsl faturasından hariç para ödeyeceğim. Parası olan düdüğü çalıyor

D@rk

New member
benim hic yarım kalmadı aracı bir program kullanırsan iyi olur flashget gibi veya rapidget vs.. bağlantı kopsa bile kaldığı yerden devam eder

HTML