Bright Eyes - Something Vague

innfnnty

мα¢αкızı
now and then it seems worse than it is, but mostly the view is accurate. you see your breath in
the air while you climb up the stairs to that coffin you call your apartment. and you sink in your
chair, brush the snow from your hair and drink the cold away. you are not really sure what you
are doing this for but you need something to fill up the days. a few more hours. there is a
dream in my brain that just won\'t go away. it has been stuck there since it came a few nights
ago i\'m standing on a bridge in the town where i lived as a kid with my mom and my brothers.
and then the bridge disappears and i\'m standing on air with nothing holding me. and i hang like
a star, fucking glow in the dark, for all those staring eyes to see, like the ones we\'ve wished on.
but now i\'m confused. is this death really you? do these dreams have any meaning? no. no, i
think it is more like a ghost that has been following us both. something vague that we are not
seeing, something more like a feeling.

:vur :vur :vur :vur​

S

SiR ReaLiST

Guest
Canım ÇoK Güzel Bir Parça Emeğine Yüreğine Sağlık...

Bunlarda Benden Bonus Olsunlar...

:vur :vur :vur :vur :vur

[VIDEO]euDZXLVxdvU[/VIDEO]

TÜRKÇESİ >>>

O bazen, onun olduğundan daha kötü görünür, ama çoğunlukla görüş, doğrudur.
Sen, senin, senin, senin apartman daireni çağırdığın o tabuta merdivenin yukarısına tırmandığın gibi havada senin nefesini görürsün.

Ve sen, senin sandalyende batarsın, senin saçından karı fırçalarsın, ve uzakta soğuğu içersin.

Ve sen, senin, bunu yapıyor olduğun şey için gerçekten emin değilsin, ama sen, günleri doldurması için bir şeye ihtiyaç duyarsın.
Birkaç daha saatler.

Sadece uzakta gitmeyecek olan benim beynimde bir rüya vardır.

O, onun, birkaç gece önce geldiğinden beri orada olduğu takılmış oldu, ve ben, benim, benim annem ve benim erkek kardeşlerimle bir çocuk olarak yaşadığım şehirde bir köprüde duruyorum.

Ve sonra köprü, kaybolur, ve ben, beni tutuyor olan hiçbir şeyle havada duruyorum.
Ve ben, bir yıldız gibi asarım, karanlıkta kızartıyı becermek, bütün o açlıktan ölen gözler için görmek için, olanlar gibi biz, istedik.

Ben şimdi, şaşırırım.
Senin olduğu bu derinlik, gerçekten midir?
Bu rüyaların, herhangi bir anlamı var mı?

Hayır.
Hayır, ben, her ikimizi izlemekte olan bir hayalet gibi daha olduğunu düşünürüm.
Bizim, görmüyor olduğumuz belirsiz bir şey, bir his gibi bir şey daha.

jewel

Wormwood
Moderatör
ikinizinde eline saglık :durdurun

fare_07

**forum haşeresi**
la bi konuya 2 tşk edilirmi :D:D

ellerinize saglık.....

HTML