'Bootmgr is compressed' hatası Win7 Crack

hawfar

New member
Arkadaşlar elimde me35 u 016 model laptop var win7 ultimate 7600 yüklü hangi loaderi yapmaya çalıştıysam hepsinde yeniden başlatınca bootmgr is compressed hatası veriyor hard diskimi ikiye bölmüştüm ve yalnızca d bölümü sıkıştırılmış çözümünü bilen var mı

Boschwer

M€SHGUL
cözüm
* bilgisayarinizi CD/DVD ile baslatin [daha önce biosda dvd den baslatmaniz icin eger basngicda siralama 1st Boot Device> 1st CD/DVD - 2nd HDD - 3rd Floppy olarak ayarlanmali ] degilse uygun siralamayi uyarlayin,

* Windows 7 Boot-Disketi yerlestirin veya elinizde vista varsa oda olabilir,
* Shift Tuşu.[ Klavyede büyük (Caps Lock basılmışsa küçük) harf ve tuşlarının üst kısmında yazan karakterleri çıkarmaya yarayan tuş]+ F10 tusuna basin
*kommand MODunda {bilgisayarimi tamir et seceneklerinden sonraki pencerede bulunur komut girmek icin kullanilir,}yeni pencereyle acin:
acilan siyah zeminli komut pencereinin icine sirasiyla asagidaki komutlari girip
bootrec /fixboot
bootrec /fixmbr

* islem sonrasi pencereden cikmak icin "exit" yazin ENTER leyin
* yeniden baslatdiginizda
*boot dosyasi yeniden yazilmis olarak aktüel isletim systemini acacakdir,
SORUN olmasi dahilinde kablolu klavye baglayip tuslari baslattdiginizda dvd den baslangic icin basmak icin komutun alinip alinmadigina emin olun,, kolay gelsin,

hawfar

New member
hayır onu kastememiştim ben loader ile crackliyorum bootmgr is compressed hatası veriyor eğer crack yaptıktan sonra bu söylediğim işlemleri yaparsam crack i iptal mi edecek

hawfar

New member
çok teşekkür ederim şu ana kadar kullandığım bütün loaderlar çalışmaması bir yana sistemimi de çöketiyordu ama bu verdiğin oldu çok sağol

HTML