Boncuk'dan Sevdiğine

DureX

New member
….. Bir gün her şey düzelecek diye başlamıştım tekrar yaşamaya …..

Hayal ettiklerimle yaşadığım olaylar birbirinin o kadar tersiydi ki hayatımda hiç beklenmeyen olayların meydana gelmesine sebep oldu. Belki bendim hatalı olan bendim çekip giden arkasına bakmadan, ama hep bildim ki canım çok yandı.

Ben çok şey öğrenmiştim hayattan özellikle senden, gözlerinde gördüm kendimi ışıl ışıl, ellerimle öğrendim kalbine dokunabilmeyi, saçlarım şahitti sana sarıldığımda içimin ürperdiğini. Öğrendim kazanmayı sessiz bir ifade sunup aşkımı anlatmayı. Söyleyemesem de hece hece her defasında milyonlarca kez seni seviyorum demeyi. Öğrendim ben sende kaybetmeyi sensiz kaldığımda tek bir resimle avunmayı. Oysa daha çok erkendi,,,

Sonsuzluk seninle başlamıştı ufak dünyamda. Meğer ben yarım kalmışım sen gittiğinde. Bir dakika sensizlik yıllar gibi gelirken bana sen beni ebedi sessizliğe yittin. Keşke diyorum keşke bu kadar sevmeseydim seni. Nerden bilirdim dimi ben böyle olacağını. Benim hayallerimde ayrılık yoktu, sensizlik yoktu, yalnızlık yoktu.

Dinledim bütün müzikleri alabildiğine gönlümce, balıklama daldım hayatın engin sularına hiç yüzme bilmeden, bir yaprak misali aşk uğruna aşkım uğruna . Ama aşk için acı için değilmiş.

Sevmezdim çiçekleri sen öğrettin bana gülün rengini sevmezdim ben damar müzikleri damarlarımda seni düşünerek dinlemeyi “sen öğrettin”. Meğer ne çok şey katmışsın dünyama.

Oldu mu şimdi gidiyorum demek bu güzellikleri öğreterek. Elveda sevgilim, sana da elveda, elveda bütün yaptığımız çılgınlıklara yolculuk zamanı gelmiş geçiyor bile, bir yandan içimde sen giderken bir şey acımakta.

Son kez bir melodimiz olsun kulaklarımızda;

SEVMESENDE BENİ ÖZLEDİM SESİNİ

GİT DESEM DE YİNE GİTMESEN

YILALRDIR ÇEKTİĞİM BU

HASRETMİ ÇİLEMİ

HARAM MISIN BANA BİR BİLSEM

BEBEĞİM BENİM

HAYALET SEVGİLİM sözleri olsun.

aLıntıdır

HTML