Bolca rep garanti !!!!!!!

alp

New member
Bu gün forumda sevgili bir arkadaşımızın topici dikkatimi çekti. Demiş ki eskilerin hiç mi hatırı yok. (Katılıyorum) Yeni katılan bir üye ona tebrik buna teşekkür. Bir ayda 2000 mesajı dolduruyor. Bakmışsın sen bir sözün olmadıkça söylemediğinden dolayı 3 haneli rakamların ilk, bilemedin ikinci çeyreğindesin. Doğrudur, haklıdır. Birde bir yöntem önermiş. Demiş ki arkadaşlar mesaj sayısına değil tebrik sayısına bakalım bari. Şimdi bu durumda arkadaşların var güçleri ile mesaj yazması, bir sonuç vermeyecek pozisyona geliyor. Eee ne olcak bizim durumumuz dememeleri için bende bir yöntem düşünürken bir anda özellikle güncel ve her telden bölümlerinde açılan (Güncele açılmasının henüz mantığını kavrayabilmiş değilim.) bir çok konu dikkatimi çekti ve bu sevgili arkadaşlarıma bir yardımım olsun dedim. Arkadaşlar sabah kalktınız ve aşırı "rep" isteğiyle damarlarının yanıp tutuşuyor. Ne yapayım endişe içinde klavyenin başına geçtiniz. Derhal "Güncel" veya "Her Telden" bölümlerini açıyorsunuz. Peygamberimiz veya Allah ile ilgili bir başlık oluşturun. Bir iki hadis bolca dua. Sonuna ne olacak bu halimiz gibisinden bir şeyler de eklemeyi sakın unutmayın. Su içinde 50 rep (dualar hariç) garantisi var. Hadi kolay gelsin.

osiris_cemo

New member
:) isabetli bir fikir dogru söylemişsin

J@CK@L

[ υηƒσяgιν&#11
alıntı oldugu ıcın sanırım rep olmus bızde teşekkur var :D

ama cok güzel bir yazı

alp

New member
J@CK@L' Alıntı:

ama cok güzel bir yazı
Yok kardeş alıntı değil taze sürüm. İlk başta rep kullandık. Ben kendi forumumunda epey rep kullandım sonra türkçe ayarları yapıldı hala aklım "rep" kısmında.

the_apprentice

New member
iyi paylaşım...
ellerine sağlık...
paylaşımlarının devamını bekleriz...
emeğine sağlık...

al sana onlarca msj :Sopa

bence de, önemli olan bir

1907gfb1995

New member
J@CK@L' Alıntı:

ama cok güzel bir yazı
doğru sölüo arkadaş :D

latin

New member
alp' Alıntı:
Derhal "Güncel" veya "Her Telden" bölümlerini açıyorsunuz. Peygamberimiz veya Allah ile ilgili bir başlık oluşturun. Bir iki hadis bolca dua. Sonuna ne olacak bu halimiz gibisinden bir şeyler de eklemeyi sakın unutmayın. Su içinde 50 rep (dualar hariç) garantisi var. Hadi kolay gelsin.
foruma sadece rep veya teşekkür için katılanlar için haklı bir yazı olabilir ama bu örneğinden dolayı kınıyorum. cok sığ bir düşünce şekli. verecek başka örnek bulamadın mı? insanların çabalarını paylaşım heveslerini tek kalemde silip attın ya...söz ben senin her mesajına tesekkur ederim derdin oysa ama lütfen bakış açını düzelt...forumlar kariyer sahası değil paylaşım alanlarıdır. egosunu tatmin etmek isteyen başka yol bulsa daha kolay halleder sorununu galiba

HTML