Bohcacı telefonu..))))

caharkale

New member
Hayatında İlk defa telefon alacak olan Hüso amca , ikinci el telefon satan bir bayiye girer,çeşit çeşit telefonlara bakar...

Satıcı elindekilerden bolca çeşit gösterir,özelliklerini uzun uzun anlatır ..

Hüso amca derki;

'' Kardeşim ben napacam bülütütünü-kırmızı ötesini,kamuranlısı (camera)falan lazım değil..
Sen bana ordan ,,elimden bırakınca kendiliğinden kapanan bir telefon ver hele..ÖNDER SAV gibi, konuştuğu ,dokuz köyden dinlenen bohcacı kadın cinsi bir telefon olmasın yeter..

:melek:victory:goz:

caharkale

New member
mizahın açıklaması olmaz dostlar,esprinin anlaşılması için altına şerh koyan bir mizah anlayışımız yok..bu bir fıkra değil,adı üstünde mizahi yönü olan bir taşlama..bundan sonra girenler için şu kadarını anlatmış olayım. önder sav(chp) den başkanvekili hani telefonunu masada açık bıraktı da bütün türkiye bu işi konuştu..bir valiye bir sürü şey anlatıyordu,devletin valisi olacak kişide chp valisi memuru gibi önder sav'a danışmanlık ediyordu ya..o iş Türkiye gündemine oturunca CHP de işler karışmıştı...yani demek istenen; bir cep telefonuna sahip çıkamayan önder beyin ki gibi olmasında,bizi bütün köy dinlemesin diyor hüso ağaa..anlaşıldımı dostlar.....pessss...

LOOPUSED

Altın Üye
açıklamaya gerek yoktu kardeş... siyasi mizah anlayışımız o kadar da kıt değil hani..heheheeh güzel olmuş eline sağlık..

yakında önder sav telefonu diye isim yapar hangi model ise:)))

EsMeR_BoY

İsTanBuL
yanlış anlama Bende Anlamadım Kendı şivesine kaydıgı ıcın anlamadık Herhalde Türkçeleştir öyle Tekrar Koy anlıyalım gülmenin hakkkını Verelim Demi şekerim :)

HTML