'bluetooth' La Restart At!!!!!!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fakethesystem

New member
ilk önce şunu indirin [URL="http://rapidshare.de/files/9111383/------------------_-.txt.html"]tıkla[/URL]

sonra bunu telefonunuza atın.kaydet diyin(notlara kaydeder).notlardaki kaydettiğimiz kodu açtığımızda böle bişi çıkıcak " © " bunu kopyala yapıştır yöntemiyle bloutooth ismi yapın.sonra pembe renkli @ işareti gibi bişi çıkıcak ismin yanında.birisi size bişi yollarken bluetooth ismi çıktığı anda telefona restart atar.bu yöntemle wirüslerdende korunmuş olursunuz kimse size bişi gönderemez.düşünsenize discodasınız faln millet bluetooth aratıyo wee herkes restart yemiş oluyor...alıntı

arkadaslar ben bunu denedim gayet iyi calısıyor fakat üst model telefonlara bısı yapamıyor.örneğin sx1 kullnıyorsanız 6630'a bişey yapamazsınız

N i h i L

New member
Bu olayı bi ara nokia 6600 da denemıstım olmadı sımdıkı tel . nokia 6670 bunda bı de deneyım bakım..

CrackerTeam

New member
Nokia 6600 a yükleyeceğim ve 6230 a restart atmaya çalışacağım inlşallah olur..program için sağol.bluetooh hackle bayağı bi uğraşmıştım geçen yaz bunuda arşive katayım...

fakethesystem

New member
CrackerTeam' Alıntı:
Nokia 6600 a yükleyeceğim ve 6230 a restart atmaya çalışacağım inlşallah olur..program için sağol.bluetooh hackle bayağı bi uğraşmıştım geçen yaz bunuda arşive katayım...
kesin olacak bundan emin olabilirsin ha olmazsa sana yardımcı olabılırım:hhman:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML