Black Omen Stüdyoda!!!

cradle_wb

New member
Eskişehir'li melodik black metal grubu "Black Omen" 4 şubatta Ankara'da Midasın Kulaklığı Stüdyosunda kayda giriyor. Grup 13 şarkı kaydedecek. Ayrıca ilk albümleri When Pure Darkness Covers False World of Light aşağıda adı geçen ülkelerde satışa sunuldu.

Amerika - Red Stream
Amerika - Barbarian Records
Slovakya - Sonic Temple Records
japonya - World Chaos Production
Rusya - Stygian Crypt Productions
Rusya- More Hate Productions
Yunanistan - Secret Port Records

kardeşlerim black omen'i isterde ben koymazmıyım:sigara:

akharis

New member
Arkadaşım koymuşsun ama bu resimdekiler black omen tayfası diil.. :D

www.blackomen.net gir bak istersen.. :D ehehe.. güldürdün beni saol ama yinede eline sağlık birader.

İkinci albüm kaydı bitti, eğer bi deişiklik olmazsa ekimde piyasaya çıkıcak..

cradle_wb

New member
:D yaw ben grubu sadece isim olarak biliyorum.hiç dinlemişliğim falan yok.daha doğrusu dinlemek istedim ama elimde bu grubun mp3ü yok.sadece eskişehirli oldukları için koymak istedim.internette ararttım bi sürü bu resimden çıktı.bende herhalde bunlardır dedim.yanlışlık için kusura bakmayın.....uyardığın için saol:D

6wol6kan6

New member
Eskişehirden böyle başarılı grupların çıkması çok sevindirici bi olay. Bi eskişehirli olarak bununla gurur duyuyorum :sigara: Episode 13 ü deunutmamak gerekir tabi:D

cradle_wb

New member
canım eskişehirin yegane grubu olduğunu biliyorum.artık elimde mp3leri mevcut.gerçekten başarılı bi grup

sound

New member
10 ytl vermek kolay deil mi yapma abi ya bakin bu sekilde yapiyorsunuz bir tek sen deilsin kardes kesinlikle uzerine alinma neyse bu sekilde yapiyorusunuz sonrada benim ulkemin gruplari niye taninmiyo diye dert yakiniyorsunuz bu sekilde kostek olmayin TURK gruplara destek olun yabanci albumleri almak hakkaten zor ama 10 ve ya 12 ytl vermek o kadar da zor olmamali

Darzamat

New member
cradle_wb' Alıntı:
ya şimdi herkes için o kadar kolay değil aslında.herkes bir tutulmalı
Eger bir yerli album almak istersen her gun kenara 500bin atarsın para biriktirirsin. Ayda 15 lira biriktirmiş olursun. Boylece her ay bir yerli cd alabilirsin. Yılda 12 yerli cd alma şansın olur. Yeterki içinde olsun. Bahane üretmekte üzerimize yok.
Sakın günde 500 bin biriktirecek gucum yok deme. O zaman sana nette ne işin var derim. Nete min. ayda 30 lira veriyoruz çünkü.

cradle_wb

New member
benim bahaneye ihtiyacım yok.aldım artık daha neyin lafını yapıyosunuz ki?daha öncede belirtmiştim. en önemlisi buymuş gibi konuşuyorsunuz

HTML