bizim tezahüratımız hangisi?

remington

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
liverpool tribünleri YOU WILL NEVER WALK ALONE adlı kilise ilahisiyle özdeşleşmiştir ki hepimizce bilinir bu peki BEŞİKTAŞIMIZla özdeşleşmiş tezahüratımız hgangisidir sizce???

snrylmz03

New member
yapılan bestelerin bizimle özdeşleşmesi pek mümkünmüş gibi gelmiyor bana....
inönüde yeni beste diye söylenen tezahuratlar daha haftası dolmadan diğer bütün tribünler özelliklede aşağılık kompleksine yakalanıp kendini bi şekilde kanıtlama ve Beşiktaş üzerinden reklam yapma arayışı içindeki ismini burdan söylememe bile gerek kalmayan anadolu takımları tarafından araklanmakta dolayısıyla bizimle özdeşleşme şansı hiç olmamakta direkt anonim eserler olarak tribün edebiyatında yerini almaktadır
ama bana sorarsan en sevdiğin tezahuratlar hangisidir diye "bu sevdadan vazgeçersek Allah belamızı versin" yada "semtimiz erkek semti"

eurostar

New member
yagmurlu birgünde diye başlayan üstünde cubuklu formalar vardı die devam eden tezahürat hosuma gidio benimde.İki cümleyi bi araya getiremeyen ama beste marş araklamakta gercekten mükemmel olan taraftarlar(aslında onlar taraftar degil seyirci cünkü tek taraftar biziz) var etrafımızda

icemen

New member
yağmurlu bir günde gördüm ben senii
üstünde çubuklu formalar vardıı
biranda tutuldum aşık oldum ben
hayatın anlamı Siyah Beyazdı
ölümle yaşamı ayıran çizgi siyahla beyazı ayıramaz ki
her yolun sonunda ölüm olsada sevenleri kimse ayıramaz ki

bi de şu var
Şampiyon olalım bu sene
k.yalım cimboma fenere
bir çizik atalım göklere
Beşiktaşım adını yazalım heryere
ooooooooooooooooo

MozoLe Miяach

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
Hepsi Güzel Bestelerimizin Ah Bide Şu Ezik Hırsızlar Olmasa...

HTML