bizim neyimiz eksik??

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sogukhakan

New member
arkadaşlar hemen hemen bütün forum sitelerinde mp3 paylaşımı var bizde neden yok?? Bence forumumuzun eksi olan tek yanı bu :saskin Buradan yetkili arkadaşlara sesleniyorum :help biri beni bilgilendirebilir mi yaa neden mp3 paylaşmıyoruz???:goz:

ciwans

New member
bende bilmiyorum mp3 yok sanki yabancı dizilerde yok yaw ben lost.u hackhellden indirmek istiyom:goz:

sogukhakan

New member
yok arkadşlar sitede mp3 paylaşımı yasak 1-2 arkadaş paylaştı konuları geri dönüşümde.... :(

omemo01

O ŞİMDİ ASKER
arkadaşlar mp3 paylaşımı YASSAK ... hackhell in kapatılmasını göze alıyor musunuz...:melek

CaDi_07

New member
bosverin, böylesi daha iyi bence...ama mp3 yasagi yerine adult yasaginin olmasi daha iyi olurdu..

Strygwyr

New member
Kolay değil bu işler arkadaşlar.. İndirmesi kolay ama hukuksal süreç çok tehlikeli. Öyle basit şey diye bakmayın... Telif hakkı vb. olaylar var. Davayı alırsanız, ülkede aranmaya kadar gidiyor. Ülke dışına çıkamıyorsunuz vs.. vs.. Örneği olduğu için söylüyorum. Bilinen bir film download sitesi vardı reklam olmasın diye yazmıcam adını..

Blue_Secret

Қądįм Ðơ§Т
daha önce sıkıntılar yaşanmış hackhell de,divx içinde öyle..bu yüzden paylaşım yasak....

RuTH

Altın Üye
MÜYAP'la zamanında başımız derte girmişti, aynı sorunları yaşamamak ve
kalıcı bir forum sitesi olmak için bazı şeylerden feragat etmemiz gerekti ve mp3
paylaşımı yasaklandı...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

HTML