Biz Türkler Bi Alemiz Yaw

gecce55

New member
gucluidil; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 29; İl: Ankara
Dolmuştan tüm ihtişamıyla inecekken ani bir frenle alabora olan mini etekli bakımlı kadının, ayakkabısının kırılmış yüksek topuğunu saldırgan bir şekilde ´nolucak şimdi bu?!´diye sallayarak şoföre bağırması beklenilir bir durum. Ancak şoförün koltuğun altından bir çekiç çıkartarak ´abla getir çakayım´ şeklindeki çözümcü yaklaşımı alkışlanmaya değer. Kadının bunu kabul etmeyip söylenerek uzaklaşması çok kaba. Bunu yurdumun hızlı fakat donanımlı şoförlerine yapmayacaktın sayın bayan! Elinde topuğunla seke seke gitmeseydin biz seni indireceğimiz yeri biliyorduk aslında

medusa62; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 23; Ülke: Yurtdışı
İş yerinde tuvaletteyim. Birbirinin yanında sıralanmış üç kabin var. Kabinlerden birine giriyorum. Bir süre sonra içeriye biri giriyor, bir süre sessizce durduktan sonra ismimi söylüyor. Dışarı çıktığımda burda olduğumu nerden anladın diye soruyorum ve bana mavi ekran veren şu cevabı veriyor: "Sesten tanıdım!" Hangi sesten diye soramadım, soramadım ah soramadım

türkünaklı; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 27; İl: Manisa
03.04.2007 ATV´de yayınlanan sabah programında Zerrin Özer'in yaptığı açıklamayı aynen yazıyorum: "Tanrı'ya inancım o kadar büyük ki bazen dua ediyorum." Hey Alllah'ım ya sabır ya sabır. Bu da benim duam, kabul et yarabbim.

anlattımişte; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 32; İl: İstanbul
En sevdiğim spor futbol. Bütün maçları seyreder, spor programlarını takip ederim, futbolun bütün kurallarını bilirim, maç analizlerim hayranlıklık uyandırır. Yine de kalecinin görevi nedir diye soran kızın sevgilisi var benim yok. Belki biraz da baleyle ilgilenmeliyim.

blues78; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 29; İl:Ankara 04.04.2007
Arkadaşın, sevgilisi ve olası yeni sevgilin seni haftasonu evden almaya gelirler. Güzelce giyinir yanlarına inersin. Tam yanlarındayken yan apartmandaki anneannenden bomba bir selam gelir. "X, ne güzel olmuşsun öyle daş..ını yediğim!" Susarsın, sen bitersin, karizman biter, keyfin biter, güneş bile aydınlatmaz olur yüzünü. Tebrik ederim anneanne, sevgini daha fazla hissettiremezdin herhalde.

escapology; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 33; İl: İstanbul

Babacığım, aslında o Karaköy´de tarif ettiğin yeri çok iyi anladım ama sadece Karaköy´deki genelevlerden haberdar mısın diye merak ettiğim için ısrarla anlamazlıktan geldim. Ta ki tarifinde kısık ama öfkeli bir ses tonuyla, ´Yahu alt kerhane yolu yok mu, işte o yol!´ diye ekleyene kadar da emin olamamıştım. Vay babam vay, hem de altlı üstlü biliyormuş!

serdarsl06; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 24; İl: Ankara
O kadar insanın içinde seni utandırıp dolmuştan inmene sebep olduğum için çok az da olsa bir pişmanlık duydum. Ama sen toplam yirmi kişinin bulunduğu tekerlekli bir kibrit kutusunun içinde, gürültülü bir şekilde burnunu temizlemeye kalkarsan; ben de sana ´Abi tebrikler. Bütün beynin dışarı çıktı ama burnunun ucunda bir fikir kalmış´ derim. Yine olsa yine yaparım. Ama inmeden önce sana dolmuş paranı veririm. Bütün gece uyuyamadım acaba yolun gerisi için başka paran var mıydı diye düşünmekten.

kuskuspilavı; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 31; İl: İstanbul İstanbul'dan Antalya'ya uçakla gidiyordum. Birden ortalık karıştı ve uçağa etrafa gülücükler saçarak Tarkan bindi. Oturduğum koltuk hizasında, 3 koltuk yanıma oturdu. Tabii hostesler ve kızlar ağzı kulaklarında adamı incelemeye başladılar. Ben de güneş gözlüğümü aşağıya indirerek kendisine doğru dönüp ´Pardon sanatçı falan mısınız?´ dedim ya, ölsem de gam yemem. Ama hakkını yemeyeyim, hiç bozuntuya vermeden ´Şarkı söylüyorum sadece´ diye gülümsemişti.

MaVi MeLoDi; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 25; İl: Sakarya
´Kaç santim olsun´ diye soruldu da biz mi dedik ´10-15 santim yeter´ diye...

m!ssundaztood; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 21; İl: İzmir
Sevgilimin prezervatif sayısını hep kontrol ederim. Dün baktığımda bir tane eksik çıktı. Delirecektim. Tabii hemen kavga çıkarttım. Sevgilim ise bana ısrarla alt komşular istedi deyip duruyor. İnanmadım. Ben ağlama krizlerindeyken kapı çaldı ve bilin bakalım kim geldi? Alt komşunun 7-8 yaşlarındaki oğlu.´X abi, babam kaldıysa geçen günkünden istiyor´ demez mi? Bir fincan şekeri, kahveyi isteyeni çok görmüştüm ama prezervatif isteyeni ilk defa gördüm. Bir de utanmadan çocuğunu alet ediyor. Daha neler göreceğiz yarabbim?

Kopuk Dadı

Moderatör
Moderatör
copy paste heee emek ver biraz emeeekkk :durdurun

ben bunlara gülmüştüm bidaha gülmem :durdurun

Kopuk Dadı

Moderatör
Moderatör
gecce55' Alıntı:
kopukkkkkkkkk deliiiiiiiiiiiii sen ögretmedınmı bana copy paste yapmayı :D:D:D:D
:eek:ha

ben senden öğrendim :saskin

Leke

Altın Üye
c/p ....com
Kaynağıda yaz .
:D

QuaDaLi™

New member
c/p olmasa ben okuldan mezun olamazdım.
emeğine sağlık kardeş.

Fatih Hoca

Banned
en sondaki muhteşemmiş ya :D 'abi, babam geçen seferkinden istiyor' hehehe :) sağolasın birader.

HTML