BiRLiKTe oLDuğumuZ iNSaNı nEdEn aLDaTıYoRuZ_?

0_al2zu_0

New member
$imdii arkada$lar biriylee birlikteyizzz her$eyy yolunda gidiyor..pekii neden aldatıyoruzz sizce..bu bizim kanımızdamı war yoksa çok e$lilikten yanamıyızz_???aldattıktan sonra da aldattıgımız kişinin suratına nasıl bakıyoruzz hiç utanma yokmu bizde :) yorumlarınızıı bekliyoruumm...$imdiden yorum yapan herkese te$ekkürler..

{Üstat}

New member
kem kümmm himmm :D biri bizi durdursun lafınddan gaza geliyorummm Ç:D

StrikeMan

New member
ya ßazen her$eyin yOlunDa GitmeSi sıkar ama gitmeDiğiNdede sıkıLıO inSan ne ßilim yaa harßi seven iNsan aLdatmaS ßenCe..

0_al2zu_0

New member
StrikeMan' Alıntı:
ya ßazen her$eyin yOlunDa GitmeSi sıkar ama gitmeDiğiNdede sıkıLıO inSan ne ßilim yaa harßi seven iNsan aLdatmaS ßenCe..
ee her$ey yolunda gidiyooo aldatayımm..yok gitmiyo yine aldatayımm..o zaman gerçek aşkı nasıl bulucazz :Sopa

güz_güzeli

New member
bir yerlerde sizin sevgilinizmiş gibi dolanan biri var amaaaa sadece var.yani aslında varda bunu pek belli etmiyor ve artık siz onunla heyecan duyamıyorsunuz dolayısıyla zamanla sevginiz tükenmeye başlıyor aradaki mutluluk kopuyor...işte bu yüzden bir başkasına yöneliyorsunuz.buna da ALDATMA deniyor...(en azından ben bu yüzden aldatabilirim):Sopa

SHeVo

New member
valla ben de hiç aldatmadım ama aldatmayı çok aklımdan geçirdim.napalım sağlıklı birer erkek olarak orasını burasını açan kızlar ilgimizi çekiyo.dolayısıylar aldatma denen şey ortaya çıkıyo :p

allper

New member
gerçekten seven insan aldatmaz hatta artık kız bile kesmez hep sevgilisi aklındadır çünkü.. ben şahsen vicdan azabına ve yaptığım yanlışla artık onu haketmediğim düşüncesine katlanamam... hı sevmiyosan da seveni oynuyosan şeytana uymak daha makul ve kolay olabiliyo

0_al2zu_0

New member
SHeVo' Alıntı:
valla ben de hiç aldatmadım ama aldatmayı çok aklımdan geçirdim.napalım sağlıklı birer erkek olarak orasını burasını açan kızlar ilgimizi çekiyo.dolayısıylar aldatma denen şey ortaya çıkıyo :p
çokk aip yaa :Sopa orasını burasını acan kızlarla dolasıyosunn..öyle bi kızla ewlenirmisin pekii sennn...
bence asıl orasını burasını açan kızları aldatmak lazım :p

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Saçmalık aldatmanın mantığı yok severken...

StrikeMan

New member
0_al2zu_0' Alıntı:
ee her$ey yolunda gidiyooo aldatayımm..yok gitmiyo yine aldatayımm..o zaman gerçek aşkı nasıl bulucazz :Sopa

yOk yOk harßi seveN aSla aLdatmaS heP oNu Dü$ünür :goz: hem GerÇek a$kı kim ßuLmu$ki pehh nerDeee..

[me|2wi$]

H & M
kankaCım taqma sen bu aLdatma oLayını kafana..ne aLdatan nie aLdattığını biLio ne aLdatıLan nie aLdatıLdığını...bunun teq açıqLaması doyumsuzLuq bashqa bişe degiL ;)

0_al2zu_0

New member
me|2w!sh!m' Alıntı:
kankaCım taqma sen bu aLdatma oLayını kafana..ne aLdatan nie aLdattığını biLio ne aLdatıLan nie aLdatıLdığını...bunun teq açıqLaması doyumsuzLuq bashqa bişe degiL ;)
baaqq qanqacımm coqq doĞRuu bii$eeyee Barnaq bastın aheuaeh :) doyumsuzluq diz boyu :(

osiris_cemo

New member
Karaktersiz insanlar aldatır.

Mephisto

R€B€L
seversem aldatmam sevmezsem beraber olmam
ama şöle olabilir sewerim birini bi başkasıyla 2 saatlik aşk kacamaıı yaparım buda ölee pek aldatmaya girmez bence :)

0_al2zu_0

New member
R€B€L' Alıntı:
seversem aldatmam sevmezsem beraber olmam
ama şöle olabilir sewerim birini bi başkasıyla 2 saatlik aşk kacamaıı yaparım buda ölee pek aldatmaya girmez bence :)
kaaçaamak yaptıktan sonra ne anlamı kaldı :Sopa aldatmı$ sayılırsın bence..2

saatliği bırak 2 dakika bile olsa hata bence..seni $iddetle kınıyorum :p

enclock

New member
güzel biriyle beraber olmak isteriz; yanlış olan bu

gönülden seveceğimiz biriyle beraber olsak; istesek te yapamayız

HTML