birkaç fıkra kısa cok güleceksiniz hele hocaya

hardsolver

New member
hoca ya gelen kahoca bir gün bayanlara vaaz veriyor.
konu ise zina.
kadın:doktorla yapılan zinanın günahı ne
hoca:7 sene cehennem cezasıder
kadın:mühendisle yatmanın
hoca:8 sene der hoca
kadın:peki hocam bir hocayla yatmanın cezası ne
hoca:parmagını salayarak seni hınzır seni demek cennete gitmek istiyorsundın süper bence

adamın biri iyice sıkışmış altına kaçırdı kaçıracak etrafta umuma acık wc de bulamamıs ama adamın dayanagı kalmamaıs nese etrafa bakınırken kendını bı otele atmış hemen belkı burda vardır demıs adam hemen bı oda tutmus gırmış bakmış buranında tuvaletı yok nese dayanacak halı kalmayan adam corabını cıkarmıs içine sıçmış bagladıktan sonra corabı acmış otel odasının camını bakmıs kocamna bı bahce iyi demıs sallamıs sallamıs çorabı atmıs nese rahatladıktan sonra uykkusu gelen adam kendını yataga bırakmış aradan epeyy zaman gecmış adam uyanınca gözu tavana takılmış bakmıs bok hepsıde kurumus hemen asagıdan görevli bırını cagırmış adam gelmış -buyrun efendım demiş adam-sana 100 ytl verecegım sende su tavanı temızleyeceksın demıs -görevli bi adama bakmış bı tavana görevli adaama -ben sana 200ytl versem sen bana oraya nasıl yaptıgını sölesen ne olur demış

Sarışın kadın yanmış iki kulağıyla doktora gider.
Doktor;
- ''Kulaklarına ne oldu''.
sarışın;
- ''Ütü yapıyordum ve telefon çaldı. Ben de telefon diye ütüyü koydum kulağıma''.
Doktor;
- ''Peki öteki kulağına ne oldu?''.
sarışın;
- ''Lanet olası tekrar aradı''

Ev ödevi hazırlayan çocuk babasına sordu?
-"Afrika ne taraftadır baba".?
-Babası bilmiyorum demeyi kendisine yediremediği için biraz düşündü.Fazla uzakta olmamalı dedi.
-Çünkü bizim şirkette bir zenci var.
-Hergün işe bisikletle gidip geliyor:durdurun :durdurun :durdurun :durdurun :durdurun :durdurun

HTML