BireyseL Başvuru ? Yardım Edin AciLen

blondman

New member
2009 ÖSS bireysel başvuru yapmak istiyorum.(Sorunum daha önce 2008 ÖSS'de açık öğretim fakültesine yerleştim ama kayıt yaptırmadım. Şimdi bireysel başvuru yaparken;
- BİR ORTAÖĞRETİM KURUMUNU BİTİRDİKTEN SONRA ÖSYM'CE YERLEŞTİRİLMEDİM VE ÖN KAYITLA KAYIT OLMADIM
-BİR YÜKSEKÖĞRETİM KURUMUNA (SINAVSIZ GEÇİŞ DAHİL) ÖSYM'CE YERLEŞTİRİLDİM FAKAT KAYIT OLMADIM
Hangisini seçmem gerekiyor.Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

Not: konu çok ciddi biLenLer yazsın...yanLış oLmasın sonra teLafisi mümkün değiL ; )

VoyVoy

FoRuM MüHeNDiSi
Açık öğretim fakültesine kayıt yaptırsanda yaptırmasanda öss ye girdiğinde puanın düşmez o yüzden kayıt yaptırdımı seçsen de seçmesende bişey değişmez diye düşünüyorum ama sen yinede ösym bürosundakilere sor en doğru bilgiyi onlar verirler

blondman

New member
Açık öğretim fakültesine kayıt yaptırsanda yaptırmasanda öss ye girdiğinde puanın düşmez o yüzden kayıt yaptırdımı seçsen de seçmesende bişey değişmez diye düşünüyorum ama sen yinede ösym bürosundakilere sor en doğru bilgiyi onlar verirler

iLgiLendiğin için teşekkür ederim kardeşim...puan evet düşmüyor ama seçersem kayıt yaptırdım diye sonra düşürürler yada yanlış birşey olur diye korkuyorum ama dersaneden yardım alacağım ; ) eyw...

gökyaprak

New member
voyvoya katılıyorum bende açıköğretime girince hiç bi şekilde puan düşmüyo biliyorum... ama sen yinede bana fazla güvenme 9 yıl oldu ben gireli sınava :) en iyisi dersanenden yardım al...

HTML