birbabahindi sitesi açıldı

oguz33

New member
arkadaşlar tasvip edersiniz etmezsiniz bilmiyorum ama ...
fenerbahçe cumhuriyeti grubu bir internet sayfası açmış...
buyurun adresi...

www.birbabahindi.net

bir bakın isterseniz benden duyurması...

RuTH

Altın Üye
Burası Türkiye Cumhuriyeti

Türkiye'deki diğer takımlar tarafından neden sevilmediğinize basit bir örnek. fenerbahçe cumhuriyetiymiş.. siz nerede yaşadığınızın farkında değilsiniz.burası Türkiye Cumhuriyeti. İnsanlar arasında ayrımcılık yapıyorsunuz. bence yaçok yakışıksız bir kelime fenerbahçe cumhuriyeti. resmen T.C.'den bağımsızmışsınız gibi bir cümle bu. tekrar hatırlatayım burası TÜRKİYE CUMHURİYETİ.:mad:

λсκυρ

New member
ya millet ermeni, kürt devleti kurmaya çalışıyo ona sesiniz çıkmıyo biz fenerbahçe cumhuriyeti dedik diye neler yapıyosunuz ya

RuTH

Altın Üye
ackup' Alıntı:
ya millet ermeni, kürt devleti kurmaya çalışıyo ona sesiniz çıkmıyo biz fenerbahçe cumhuriyeti dedik diye neler yapıyosunuz ya
ChAcMooL.cK bu uyarı bana mı anlamadım. Bu ülke topraklarında hiçkimsenin ermeni yada kürt devleti kurmaya gücü yetmez bundan endişen olmasın. ama siz de Türk futbolunu temsil ediyorsunuz diğer takımlarımızda, ama siz fenerbahçe cumhuriyeti gibi anlamsız bir kelimeyle diğer Ülke takımlarından ayrıcalığınız olduğunuzu sanıyorsunuz. lütfen kesin şunu. bu arada derdim kimseyle uğraşmak yada ortalığı karıştırmak değil yalnış anlaşılmasın.

λсκυρ

New member
ya ztn forumun heryerine aynı şeyi yazıyosunuz.Bari FB topic ine karışmayın.Zaten sizin söylemenizle kimse bırakcak değil.Fb cumhuriyeti sadece bi slogan.Kalkıp devlet kurmuyoruz ,ayrıcalık yapmıyoruz.

oguz33

New member
bu nasıl iş arkadaş fenerbahçe formunda yazı yazamıyoruz
mod. sagolsun kraldan kralcı benim açtıgım konuda benim yazdıklarımı siliyor biseyde olsa bari kime ne msj vermeye calısıyoruz bilmemki...

RuTH

Altın Üye
Benim hangi takımlı olduğumu nereden biliyosunuz? Belki bende fenerbahçeliyim. burada fenerbahçeli olmaktan yada olmamaktan bahsetmiyorum arkadaşlar kimseyi kırmak yada kınamakta değil derdim. bende bunun bir slogan olduğunun farkındayım ama Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olarak bu slogan hiç mi hiç hoşuma gitmiyor. kurduğunuz cümlelere bakarsanız diğer takımlar tarafından neden sevilmediğinizi anlarsınız belki. insanların sportif anlamdaki başarılarınızı kıskanarak sizden hoşlanmadığınızı sanmayın.iyi oynayan bir takımınız var. Allah yolunuzu açık etsin hakkınızda da hayırlısı olsun. hepinize iyi forumlar.
İyiler Mutlaka Kazanır.

citkim

New member
ya arkadaşlar bırakın arkadaş siteyi beğenmiş buraya yazmış gerisini takmayın cumhuriyet dedikleri sadece fenerbahce taraftarlarının bir sloganıdır bunu yanlış yerlere çekmenin kimseye faydası olmaz.

HTML