Birazdaha gülelim(+16)

diablo35

New member
Adamın biri bir tuvalete girer ve inanamaz okadar temizki durur düşünür ve mendilin içine yapar ve mendili camdan dışarı atmak için sallar tam atacağı sırada mendilin içinden kayar ve tavana yapışır hemen dışarı çıkıp oradaki yetkiliyi çagırır kardeş bak bunu tavandan temizle sana 100 ytl verecegim yetkili adama abi senbunu buraya nasıl yaptığını söyle ben sana 200ytl vereyim :durdurun:durdurun:durdurun:durdurun:durdurun

adamın biri şehir dışına cıkar hava cok soguk mecburen bir otele girer ve bilader boş oda var mı? çalışan yok der adam kardeş boş odan varmı?diye yine sorar çalışan yine yokder
adam başlar yalvarmaya ve çalışan dayanamaz derki bak çatıkatında bir sarhoş yatıyor unun yanına yat sabah erkenden kalk gitder adam cıkar bakar şarhoş yatıyor yanına yatar bir süre sonra adamın lovaba ihtiyacı gelir adam üşenir sarhoşun donunu indirir içine yapar sabah erkenden kalkar gider. aradan belli bir süre sonra adamın yine işi düşer oraya ve yine kardeş boş adanız varmı der çalıan yokder adam: ya kardeş burda çatı katında bir sarhuş var onunyanında yatayımder çalışan:sen gittikten iki ay sonra o sarhoş kafayı yedi adam: neden çalışan: sarhoş iki ay düşündü donunla kilodum arasına nasıl sıçarım diye:durdurun:durdurun:durdurun

kadının biri gece kudurur dışarıya çıkar hiç erkek bulamaz gözüne kilisenın işikları çarpar ve içeri girer papaza kendisini düzmesini işter papaz buna karşı gelir kadın papazın önünde soyunur yatar papaz dayanamaz arkasını döner yaa isa benşimdi ne yapayım der ..... çöz beni çöz beni der:durdurun:durdurun:durdurun

bir kadın üç kızını aynı anda evledirir gerdek gecesi üçününde kapısınıdinler büyük kızının kapısından kahkaha gelir ortanca kızının odasından ağlama sesi gelir küçük kızın odasından ses mes gelmez sabah olur damatlar işe gider kadın kızlarına sorar kızım sizin odadan kahkaha sesi geliyordu ne oldu der hoşuma gitti anne der ortanca kıza sorar sizin odadan ağlama sesi geliyordu der çok canım acıdı der küçük kızına sorar kızım sizin odadan ses gelmiyordu uyudunuz mu der küçük kız sen dememişmiydin anne azın doluyken konuşma diye......:durdurun:durdurun:durdurun

HTML