biraz sohbet edelim

mazi_83

New member
selam forum halkı nasılsınız iyisiniz inşallah madem chet yok bizde burda sohbet ederiz dimi :goz:

mazi_83

New member
evet ilk sen geldin nasılsın bakalım nasıl gidiyor hayat e şimdi başka başlık varsa bu nolacak kesecekmiyiz yayını :)

mazi_83

New member
bende iyi sayılırım ugraşıyoruz işte hayat sıkıcı oluyor bazen ya nedendir bilinmez bende mine bu arada memnun oldum

angelbily

New member
bende memnun oldum bu sohbet konusu açarken nasıl bi amaçla açtını sorabilirmiyim kaynaşmakmı yoksa maksat muhabbet olsunmuydu?

mazi_83

New member
ya forumda yeniyim ve kimseyi tanımıyorum ayrıca pm de atamıyorum ve kimseye ulaşamıyorum en azından böyle bir başlıkla hem muhabbet hemde kaynaşma amaçlı açtım kötümü ettim

mazi_83

New member
hayır degilim ben urfadan sen ist densin sanırım ne yaparsın nasıl yaşarsın özele girmezse :)

angelbily

New member
müzik müzik müzik başka bişi yapmam işim haricinde yaşım 20 ama yaşımdan çok yaşadım bu hayatıı çok zorluklarla karşılaştım ama şimdi birazdaha iiim hatta birazdan işe gidicem:D

mazi_83

New member
ne güzel ne tür müzik yapaıyor yada dinliyorsun ne işle ugraşıyorsun bu arada bana abla diyecen ehe ben 28 yaşındayım :)

angelbily

New member
olur ablacım:D halk müziği şle uğraşıyorum bağlama eğitmenliği yaporum eğer bi ihtiyacın veya bi sorunun olursa bağlama çalmayı öğrenmek istersen bana danışabilirsin ABLACIM:D

mazi_83

New member
sagol muratcım ya bende severim halk müzügini güzel söylerimde yani bide kusura bakma aniden çıkmak zorunda kaldım burdaysan yazarsın yoksan sonra görüşürüz

HTML