biraz karışık ama hadi bulun!!!!!!

ynsbigboy

New member
iki kadın çamaşır asarken iki adam gelmiş.

kadınlar demişki
-aaaaa bu hem kocalarımız hemde kocalarımızın babaları

geldik sorumuza
bu nası olur?

patrich

New member
"kadınlar demişki
-aaaaa bu hem kocalarımız hemde kocalarımızın babaları"
dostum galiba adamlardan biri iki kadınında kocası diğeride o adamın babası yanlışmı anladım?

soda

New member
1.seçenek

kadınlar kocalarından boşanıp babalarıyla evlenmişler, gelen adamlar şimdiki kocaları eski kocalarının babaları yani,

2.şeçenek

bir aldatma olayı vuku bulmuş,
kadınlar kocalarını babalarıyla aldatıyolar, gelen babaları görünce şaşırıyolar haliyle hem koca, hem gerçek kocaların babaları hesabı

3.seçenek

kadınlar öyle cahilki, kocalarımız ve arabaları diyeceğine şaşırıp babaları diyor

4.şeçenek

kadınlar ikiz kardeşlerle evli, bunların babasınında ikiz kardeşi var,
şimdi kocalardan biriyle babası geliyor, kadın afallıyor tabi

5.seçenek

burda baba kelimesi kadınların arasında .adamların.. şeyine verilmiş isimdir, hani toplumda haydar, collo, junior, baston ....gibi kelimelerde denir, tabi kadınlarda sapık haliyle :))

matei

New member
kadınlarından büyük olan adamın oğluyla evli. küçük olanda babayla evli. yani anne adamın oğluna varmış babada oğlunun üvey kızını almış.

patronn

New member
iki adam birbirilerinin kızlarıı ilee evlenmişlerr ve o yüzden ortada 2 baba ve 2 koca var bencee bu olmalıı

ikiside birbirinin kayın babasıı oluyorr

firatay

>>>> ALESTA
Valla bu İşin İçinden Çıkamadım...

banox

New member
oldum olası
baba oğul dede kayınço hala teyze
sorularından nefret ettim havuz problimine bile razıım bu sorulara gıcık oluorum
o yüzden düşünmmicem bile...

mhmtmal

New member
patronn' Alıntı:
iki adam birbirilerinin kızlarıı ilee evlenmişlerr ve o yüzden ortada 2 baba ve 2 koca var bencee bu olmalıı

ikiside birbirinin kayın babasıı oluyorr

Bu cevap mantıklı. Sorunun doğru cevabı mı bilmiyorum ama yanlış cevabı olmadığı kesin

Tebrik takdir

p@r@dox

New member
ALLAHIM BULAMIYORUM UYKUM KAÇICAK yok be şaka googledan buldum ama söylemicem
OYUNUN SONUNDA ŞAHTA PİYONDA AYNI KUTUYA KONUR...(ne alakaysa)

HTML