Birakma Ellerİmİ

pafuli

New member
seni seviyorum diyebilmenin başka bir yolu olmalı tek kelime etmeden,susmalı dudaklar hiç ayrılmamalı birbirinden.
bu son gün batışı,kapatırken gözlerimi,sensiz şehrin ışıklarına,bu son karanlık,sensiz şehrin ortasında...

biliyorum bir yer var sana uzak olmayan,tenimde ter kadar yakın,biliyorum bir yer var her yolu sana çıkan,denizlerin dalgalarında seni taşıdığı,dalgaların kıyılara vurduğu köpüklerde sen,sen enhırçın fırtınalarda yüreğime düşen,kapanacakken avuçlarım uçup giden.sen bende sonu olmayan nehirlerin doğduğu yersin,sen akıntılarına kapılıp sürüklendiğim sennnn.....

bu yoksun bu şehirde ve ben yalnızlığa bir okadar inat seni soluyorum her nefeste,katlanmak zor sevgili,katlanmak ölümden beter.her gün batımı bir ömür bitiyor,her gün doğuşu zindanlara bedel,kokunu özledim sevgili,yüzüm yüzünün özleminde.gün sen
nereye kadar taşınır hasretin içimde,nereye kadar bu amansız yolculuk,vakit tamam öl desem,inan çare değil sevgili yüreğimde yokluğun varken yitip gitmekte çare değil.bilirim bir elvedanın buruk tadı kalacak dudaklarında,belki gözünde bir kaç damla yaş,varlığında olmalı yokluğumda,ah kadar yakın,her nefes alışımda yüreğime saplanan bir ah gibi söküp atamadığım içimden.

şimdi bir ayrılığın en orta yerinde duruyor zaman ve kapanıyor gözlerim ışığa,korkuyor açamıyorum sen yoksun.
gidişin hiç benzemiyor ölüme,bırakma ellerimi...

alıntı

pafuli

New member
begenmene sevındım benıde cok etkıleyen bır yazıdır.paylasma ıhtıyacı hıssettım

piken

New member
her gün batımı bir ömür bitiyor,her gün doğuşu zindanlara bedel,kokunu özledim sevgili,yüzüm yüzünün özleminde

çok güseldi eline sağlık

HTML