Birak Birak Aşk Bende Kalsin....

BORANN

New member
Her gidişin ayrı anlam yüklüyor yapma allah aşkına ya hep kal benimle Yada söz etme gidişlerden yada silinsin isminle cisminle oynama benimle dengemi bozuyorsun aşkı yaşacak yürek bırakmıyorsun insanda böyle değildin sen ne süyle ne oldu sana bitiyse heyecanın bileyim bende seni çok seviyorum diye başlayan ve ama ile biten cümlelerden bıktım seviyorsan seviyorsundur aması olmaz bu işin üstelik bi cümlede ama varsa bir önceki yargının hiç bi hükmü yoktur....
seni çok seviyorm ama birlikte olmamız imkansız yaa imkansız diye biliyorsan sevmiyorsun demektir...
bahanelerin ardına sığınma insanların hayatına sorgusuz sualsız girip darmadağan eden sonradan hiç bir şey süylemeden gitmeye çalışanlardan nefret ediyorum böylemisin sende gerçekten gitmek mi istiyorsun sende, yürekli ol biraz hadi konuş süylemek istediğini süyle iki çift sözü hak etmedi mi bu AŞK yaşanılan bunca şeye hiç mi saygın yok ...
ahh ben neye yanılıyorum niye tam işte bu dediklerim sümürülüyor aşkımı, biraz daha mı katı olmalıyım biraz daha kapalı tutmalıım kapıları mı bazen bu dünyadan olmadığımı düşünyorum bu devrin adamı değilim onun için bilemiyorum ..
hesap yapamıyorum bana ait omayan kişiliklere bürünüp bir plan dahilinde hareket edemiyorum insanız biliyorum hepimizin zaıfları var hepimiz egolarımza boyun eğe biliyoruz iyide hep beni mi bulacak bunlar hiç bir kaygıya yer vermeden hiç bir hesapı düşünmeden açsaydın eğer bana yüreğini ozaman gürürdün bir aşkın nasıl efsaneye dünüştürlebileceğini sen gözlerini kapıyorsun bir sen varsın başka hiç kimse bakmıyorsun her şey senin çevrende şekillenmeli her şeye sana göre düzenlenmeli beceremiyorum yapamıyorum kusura bakma şimdi gidiyorum...
AŞK tam teslimiyet ister kendini aşkın kolarına ya bırakırsın ya bırakmazsın bir yanım dışarıda kalsın dediğin noktada aşkı boğarsın yok edersin oo güzelim duyguyu bu yüzden hep CESURLARIN işidir AŞK
kaçışları, yalanların, aptalca oyunları kabul etmez AŞK, aşk saf, duru insanları sever kafasında binbir tilki dolaşan insanlar aşkı yaşıyamaz arınmalısın en saf, en duru halinle dönmelisin ki yaşıyabilesin aşkı kısacası sevgilim sana göre değil bu iş hadi yolun açık olsun hadi git şimdi git ki ben yaşıyayım seni..
ben seveyim seni yokluğun beni boğuyor ama olsun bunu bilmek bile bana huzur veriyor...
BIRAK BIRAK AŞK BENDE KALSIN....

εگмεя

Fuzuli Üye
aşkın bende kalsın sen git gidiosan süperdi yaaa ellerine sağlık

HTML