bir sorum var

pointır

New member
beyaz atlı Prensi buluncaya kadar ne kadar çok kurbağa öpmeli

formun bayan arkadaşlarına soruyorum

yorumlarınız nedir arkadaşlar?

HoCuSPoCuS

Supernatural
Süper Moderatör
bence sen uyu prens gelip seni öpsün

yoksa kurbağa öptükçe karşına beyaz atlı prens çıksada seni alıcanı sanmıyorum Türkiye şartlarında ;]

iSpiK

Kadim Dost
abi bunu senın yazdıını sanmıyorum arada yıgenım fılan yazıo dıodun onun işlerimi :D

valla kurbaga prens bana göre diil cadı bile ondan daha iii : ))

RuTH

Altın Üye
Bu İşler Bize Terns
Ne kUrbağası Ne Prensi
Yar Bir aŞK bİR
:)

pointır

New member
:D :D arkadaşlar bir yerde okudum günümüz gençliğinin hayallerini öğrenmek istedim ne var bunda yeni okudum hocuspocus bana prens buluyor .........:D

iyi geyik olmuş

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
YOK öle bişey :)

Mephisto

R€B€L
pointer abi ben fofere katılıorum
aşk birdir yar birdir
kurbağa murbağa boş işler
kurba öpceine sadece gercek prensini/prensesini beklemek en akıllıcası

pointır

New member
öncelikle karizma dostum seni güldürebildiysem ne mutlu bana

isa murat sizleride......

arkadaşlar konu yanlış anlaşıldı sanırım ben bir sosyolog değilim ama bundan yirmi sene önce kızlarımız evlerinde bekler hayırlı bir kısmeti çıkınca evlenir çoluğa çocuğa karışırlardı şimdilerde gerek çevremden olsun gerek de iş yerimden gördüğüm kadarı ile kızlarımız yada kadınlarımızın baya azınsanamayacak olan kısmı evlenme konusuna sıcak bakmıyorlar sebebi acaba ekonomik özgürlümü kazandım bir kocanın kahrınımı çekeyim günümü gün ederim mi

yada doğru insanı bulamadım deyip hayallarimdeki prensi aramak için bulana kadar kurbağaları mı öperim miydi ama anlaşılmadı......

[me|2wi$]

H & M
bi prensi buLmaq iÇin onLarCa kurbağayı öpmeye gereq yoq..herkes iÇin doğru bi ki$i wardır mutLaqa..o da Çıqar geLir bi gün..ayrıCa o ki$i kendini buLmaq iÇin onLarCa kurbağayı öpmü$ birini de istemeyebiLir..en iisi oturup beqLeyin..ya da kurbağaLarı seÇerken Çoq dikkatLi seÇin ahehauheue :sigara:

karizma_5

karizmatik
bundan yirmi sene önce kızlarımız evlerinde bekler hayırlı bir kısmeti çıkınca evlenir çoluğa çocuğa karışırlardı şimdilerde gerek çevremden olsun gerek de iş yerimden gördüğüm kadarı ile kızlarımız yada kadınlarımızın baya azınsanamayacak olan kısmı evlenme konusuna sıcak bakmıyorlar sebebi acaba ekonomik özgürlümü kazandım bir kocanın kahrınımı çekeyim günümü gün ederim mi

dostum bu yorumuna katılmamak elde değil,
evet eskiden kızlar kısmeti çıkmasını bekler ve
mutlu bir yuva kurmanın hayalini kurarlardı,
ama eskiden insanlar daha iyi niyetli,
menfaat düşünmezlerdi,
günümüze bakıyorumda bunun tam tersi
menfaat ve çıkarcılık almış başını gidiyor,
kime güveneceğimizi bilemiyoruz,
evlilik oyuncak gibi oldu
hemen evleniliyor
küçük bir tartışmada hemen boşanmalar,
anlayış ve hoş görü ortalarda görünmeyince