bir site açmak istiyorum

hobbaa

New member
internet sitesi kurmak istiyorum kurmak için neler gerek ne yapmam lazım bunları bi bana söylerseniz çok memnun olurum teşekkürler

GebzeLi

Altın Üye
aRkada$ım ßu Sorun ßiras Saçma aMa Yeni oLamna BaLıyorum.!
Site aÇıCaqSan iLk öNCe Host ßuLacaksın.!
Sonra Forum iSe v.BuLletin Linans 150 $ FeLan FiLan...
aMa Sen Konuyu YanLı$ Yere aÇmı$sın...
Ha $unu uNuttum Asp veya Php iStiyosan OnLar Free.Somee den de Domain aL.
Ya aRkada$ım Çok uZun i$Ler...ßo$ i$Ler aL Sana Site i$te:HackheLL.Com:))
ßa$ka Ne i$ine Yarıcak.?aMacın Ne Site aÇMaqLa!?

oozzeeyy

New member
dostum gebzeli enen arkadaşın küstahlığına veriyorum seni biraz küçümsemiş kendinide bişe sanmış sanırım neyse ben anlatayım sana site kurmak için host (alan) ve domain (isim) alman gerekiyo bunların ikisini aldıktan sonra ftp suncularıyla hostuna bağlanıcaksın sonra index felan....ama dediğim bu iki nensne olmadan site kuramazsın bunlarda çok pahalı şeyler deil tabi alacağın hostun büyüklüğüne ismin uzantısına bağlı
bağlı kib
saygılar....
By_Oozzeeyy

GebzeLi

Altın Üye
:hhsopa
oozzeeyy' Alıntı:
dostum gebzeli enen arkadaşın küstahlığına veriyorum seni biraz küçümsemiş kendinide bişe sanmış sanırım neyse ben anlatayım sana site kurmak için host (alan) ve domain (isim) alman gerekiyo bunların ikisini aldıktan sonra ftp suncularıyla hostuna bağlanıcaksın sonra index felan....ama dediğim bu iki nensne olmadan site kuramazsın bunlarda çok pahalı şeyler deil tabi alacağın hostun büyüklüğüne ismin uzantısına bağlı
bağlı kib
saygılar....
By_Oozzeeyy
aRKaDa$ım Demek iSTeDiğim Kendimi ßüyük GöRMek Veya aRKaDa$ı Küçük GöRmek DeğiLL..
Daha aLTYapı öĞRenmeden DiReK i$e DaLMaması GeReKiR...
Neyse FazLa $ey Diyemicem.FoRumdan ßirDaHa ßaNLaNMak iSTeMeM...iKi-üÇ ÇaPuLcu Yüzünden...

HTML