Bir ressam olarak "Adolf Hitler"

Shyla

New member
Ikinci Dünya Savasi‘na damgasini vuran, katliam kararlari ve zalim Nazi felsefesiyle taninan Adolf Hitler bir zamanlar Paris’te fakir bir ressam idi.

Giovane

Altın Üye
Eline SaqLIq cnm ..
PayLasımlarının dewamını beqLerim .. :goz:

akifb

New member
en acımasız insanlarında böyle sanata yatkınlığının olması ilginç geldi...

sonsuzluğa

Moderatör
Moderatör
güzel resimleri varmış.

eline sağlık canım.

ChilekesH

Aerospace Engineer
hitler bir keresinde resim elemelerine kayıt olmak icin hasta annesini yatagında bırakıp gitmiş..ne yuce adamdı kendisi :) ..

ARAN_1

Banned
Adamin kimlerin yokedilmesi gerektigi yonundeki dusuncelerine hayranim...bi dusunun ileriyi bu kadar mi net gorur insan...tek ve en buyuk hatasi generallerinin "rusyaya simdi girmiyelim" uyarisini dinlemeyisi...cok yazik. o zaman dize getirdigi pislik kaynaklari simdi olanca gucleriyle tum dunyaya pislik kusuyorlar adeta...

emireri

New member
ne kadar kabul etmesekte bir dehaydı önceleri.... ama aklını güzele ve iyiye yormayan bir deha...

cberg

New member
Savaş sanatı da boyama sanatı kadar iyi olsaydı, bugün tarih çok farklı olurdu...

sato

New member
güzel olmuşlar sevdim 2 yıl önce hitlerin psikopatolojisi adlı kitap okumuştum orda bahsediyordu resimlerinden ve ressamlık yaptıpından hitlerin ama hiç merak edipde araştırmamıştım...bu günme kısmet oldu...

gurtcuk

New member
paris değilde viyanada geçimini sağlamak için kopya resimler yapıyordu desek daha doğru olur.viyana güzel sanatlar fakültesi tarafından ressamlığa uygun olmadığı gerekçesiyle iki kere reddelince hayal kırıklığı onu tarihe taşımış. güzel paylaşım olmuş teşekkürler

arowak

New member
çok ilginç bir adam teknoloji tarihe gizemli olaylara büyüye ianan bir insandı hala çözülmemiş amaçları vardır bugünkü gelişmerin çogu (teknik ) alman kökenlidir ve insanlık 2 dünya şavaşından sonra büyük bir atılım yapmıştır

HTML