bir reenkarnasyon

ıGobe&Fotu

New member
bu olay ya da benzeri bişi daha önce yazıldı mı bilmiyom ama yeniden başka bir bedende doğmakla ilgili bi yaşanmış olay yazıcam şimdi yorumlarınızı bekliyorum kafam çok karıştı zaten...neyse;
Doğumdan bir gün önce...
Nilgün'ün annesi o gece rüyasında;çok fakir bir ailenin evine gittiğini ve orada kendisine bir bebeği(kız)uzatarak,bu artıık sizin bebeğiniz dediklerini görüyor.
Anne uyanınca aklından hiç çıkmayan,bebeğin o masmavi gözleri oluyor...
O gün öğleden sonra saat 16:00'da,gözleri masmavi çok güzel bir bebek dünyaya getiriyor.
Aradan 6 yıl geçiyor...
Antakya'daki akrabalarının düğününe gitmek için Nilgün'ü de yanlarına alarak Adana'dan yola çıkıyorlar.Nilgün'ün Hatay ve çevresine ilk gidişi olmasına rağmen,Reyhanlı'ya yaklaşırlarken,birden otobüste ayağa kalkıp:
-Biz daha önce burda oturuyorduk,çok fakirdik,babam bekçiydi.Anarşi olaylarında çatışmada öldü.Ben okula başladığım gün babamın cenazesi kaldırılıyordu.Kalabalıktan okul önlüğüm çamur olmuştu.Köyün çeşmesinde önlüğümü yıkarken ayağım kaydı,başımı çeşmeye çarptım ve orada öldüm,dedi.
Bunları anlattıktan sonra otobüsün içinde çığlık çığlığa ağlamaya başlayan Nilgün'ü zorla susturuyorlar.Ama annesinin kafasında 3 yıldır cevapsız kalan soru da aydınlanmış oluyor.Çünkü Nilgün 3 yaşından beri nerede bir ilkokul öğrencisi görse,hemen koşup öğrencinin önlüğünü silmek istiyordu!
Olayın başka garip yanı da Nilgün'ün ensesinin hemen üzerinde doğuştan bir yara izi taşımasıydı.
Bu olayı inceleyen kişi Reyhanlı'ya kayıtlardan kızın söyldiği tarihte ölen bekçiyi tespit etmiş.
Daha güzelleri var ama çok uzun şimdi sadece bunu yazabiliyorum.

ava_orion

New member
Arkadasım cok iyi bunblar, daha warsa ve verirsen sevinirim. Zaten anket bölümüne de reenkarnasyona inanır mısınız die anket actım, isteyen girip bakabilir...

free!

artık yok...
herkese saygılıyız ancak bana göre çok saçma..
başkasının ruhunu taşımak ahiret inancıyla ters düşüyor..
birde komik yönü var.. sanki haşa Allah fazla ruh yaratmamış, olanlardan kullanmış gibi...
yani inanç meselesi ve batının kafamıza soktuğu şeyler..
eee.. hikayeler diyeceksiniz.. biz nice hikayeler dinliyoruz haberiniz yokmu... :(

mad_max

New member
Bana Da Bu Olaylarin Hep Adana Mersin Taraflarinda Yaşanmasi Ilginç Geliyo Bu Tar Olaylari Yaşayanlarin Istanbulda Izmirde Ortaya çiktiğini Hiç Görmedim Duymadim Ne Iş Sizce

ıGobe&Fotu

New member
ava_orion' Alıntı:
Arkadasım cok iyi bunblar, daha warsa ve verirsen sevinirim. Zaten anket bölümüne de reenkarnasyona inanır mısınız die anket actım, isteyen girip bakabilir...
yazarım ama bunu her zaman yazamam çünkü kitaptan bakarak yazıyorum,elimde geldiğğince yazmaya çalışcam... saol

HTML