bir nevi yönlendirme scripti arıyorum - çok lazım

devir111

New member
arkadaşlar böyle bir script bulabilme şansımız nedir acaba? ücretli veya ücretsiz yada warez hiç fark etmez . örnek gerekirse tr.cx diye bi site var . onun gibi yada yonlendir.c om gibi

saybatli

New member
ben anladım ne demek istediğini ama o siteler bildiğim kadarıyla tüm tr.cx uzantılı domainleri almış olması lazım.

devir111

New member
of of of çok fena bodoslama olmuş bu nasıl anlıyamadığınıza hayret ediyorum . bu bölüm script bölümü yani bu bölüme girenler genelde pro olmuşlardır

örnek vereyim hemen tr.cx diye bir uzantı yok .cx diye bir uzantı var bu aradam gitmiş www.tr.cx i almış yazılımı ayarlamış sitesini kurmuş bir alt isim olan yani www.herhangibirisim.tr.cx şeklinde yönlendirme yaptırıyor yani subdomain açıyor. daha açıklayıcı örnek vereyim adam gitmiş www.sevgisi.com diye adres almış bunun bi altı yani subdomaini olan www.herhangibirisim.sevgisi.com diye yönlendirme yapmakta . umarım daha açıklayıcı olmuştur..

devir111

New member
ehe eheh çok süpersin . ben nasıl olacağını biliyorum zaten . sadece profesyonel satılık script varmı piyasada diye araştırıyorum ve netekim 3 tane script buldum biri de beleş scritp . yanlız bana yeterli gelmiyo bunlar ha beleşin ismi myred - paralı olanlarda iredirection vs vs.

yani anlıycan kendini pro zannetme . belki senin yaşın kadar benim web deneyimimi vardır .

apo_Cakan

New member
kardeş onun mantığı subdomain .. sınırsız subdomain veren bi domain ve host al.. dağıt.. ::D bi başvuru formu koy.. sana hangi adrese yollaycaklarını ve hangi subdomain istediklerini yazsnn yollasnlar sen o subdomaini o istediği adrese yönlendir. scripte filan ne gerek war. hem sen scripti bulsan bile subdomain özelliği yoksa senin domainde. kullanamazsn..

devir111

New member
of yaw , tamam anlayamıyosunuz . wildcard denilen bi olay var , o script otomatik subdomaini açıyor ... öyle kendi elinle açmıyosun ..

neyse ben aradığımı buldum zati , bi allahın kulu bilmiyo bi işi burda ..

HTML