Bir Konu Açıldığında İkincisi Kendiliğinden Açılıyor!!!

ajan51

New member
merhabalar arkadaşlar bir konu açıldığında ikincisi kendiliğinden açılıyor şimdiye kadar hiç karşılaşmadığım bir problem çözümünü bilen bir arkadaş varsa vede yardımcı olursa çok sevinirim...

AdminControlPanel ===> vBulletin Seçenekleri===> Messages Posting and Editing Options'a gir...

Eline sözlük alıp, opsiyonları iyice incele. Yanlışlık büyük ihtimalle oradadır.
Değilse söyle bi bakiyim...

ajan51

New member
Dark_Half' Alıntı:
AdminControlPanel ===> vBulletin Seçenekleri===> Messages Posting and Editing Options'a gir...

Eline sözlük alıp, opsiyonları iyice incele. Yanlışlık büyük ihtimalle oradadır.
Değilse söyle bi bakiyim...
Dark_Half dostum message posting burayı kontrol ediyorum fakat şöyle bir olay var var olan style ve default olan style mevcut şu anda default olanda hiç bir problem yok sadece yüklü olan diğer stylede problem var konu açınca iki tane bir tanesinin sildiğimde ise ikiside siliniyor default olanda problem yok...

ajan51

New member
dostum sorunu hata veren style kaldırıp tekrar yükledikten sonra sorun halloldu...

DeaD_PriNCe

New member
arkadaşlar bana bu konuda hakketen yardım lazım :S lutfen acıl!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

HTML