bir kaçtane benden çok güzell

sensiyole_49

New member
2 Hayat kadını aralarında sohbet ediyormuş.. kadınlardan biri arkadaşına demişki:
- ben vagina ma kağıt koydum müşteri ile temasa geçince bir den bağırdım "ayy kızlığım bozuldu" ve adam bana daha fazla para verdi sende dene bak. demiş.
Ve bu fikir 2. kadının hoşuna gider, ve oda daha fazla para almak için ve çok ses çıkarsın diye vaginasına karton koyar. ve müşteri gelir.
bunlar odaya çıkar ve ilişkiye girerler ve odada "gıraggggg" diye bi ses duyulur ve kadında bağırır.
-"Ayy kızlığım bozuldu" der. Adamda acı ile cevap verir.
-Ne kızlığı be ... kırıldı!!!

-------------
Anadolunun Agalik duzeni suren bolgelerinde, herkes basi
sikisinca, bir derdi olunca dogru agaya kosar.
Cunku Aga gucludur, beceriklidir, herseyi bilir.
Kucuk Reso'nun da kamisina su yurumus.
Yani ergenlige erismis. Ama bu farkinda degil aleti devamli
sisiyor agriyor. Hastalandigini sanmis ve dogru Agaya kosmus.
Kapiyi acan Agaya aletini gostererek aglamakli bir sesle :

- Agam sisti, inmir...!

Aga durumu anlamis. Icerden buz almis ve Reso'nun alete
buzu basmis.
Buzun etkisiyle agri ve sislik kalmamis. Reso rahatlamis ve mutlu bir sekilde eve donmus.
Ama ertesi gun ayni dert. Yine sislik ve agrilar. Tekrar
Agaya kosmus. Yine buz fasli. 3. gun yine agri ve sisten sikayetle Agaya kosmus. Kapiyi calmis. Bu kez Aganin karisi acmis kapiyi.
- Abla Agam evde yok mudur ?
- Yoktur Ula ne yapacaksin Agayi ?
Reso, bu kez Aganin karisina aleti isaret ederek, sizlanmis:
- Abla sisti. Inmir..!
Abla durumu anlamis ve Reso'yu iceri almis. Reso'nun aletini
bir guzel indirmis ve gondermis. Reso, bu tedavi yonteminden
oldukca memnun kalmis. Ertesi gun yine dayanmis Aganin kapisina.
Kapiyi bu kez Aga a笩s.
- Yine ne var ula, demis.
- Agam, abla yoktur.?
- Ablayi ne yapacaksin ula pok yiyen.?
Reso, aletini isaret ederek;
- Vallah Agam o senden eydir. O hem sisini indirir. Hemde
iltihabini alir.

-------------------
Amerikadaki bir süper markette aradığın birşeyi bulamayana 5.000 dolar ikramiye varmış adamın biri gelir siyah prezatif ister görevliler marketi alt altüst ederler herrenği mevcuttur ama siyah prezatif bulamazlar bunun üzerine müdürü çağırırlar vatandaşın isteği malı bulamadıklarını ve ödülü hakettiğini söylerler müdürde 5.000 doları bir şartla vereceğini söyler neden illaki siyah prazatif der adamda arkadaşım öldü yengeye başsağlığına gideceğim onun için der.

----------------------

ke ke ke kekemenin biri simit almak için pastaneye gider ve : 'ba ba ba bana bi si si si si si siktiret açma ver ..ına koyim'

---------------------

10 kişiyi öldürmekten ömür boyu hapis mahkumu olan adam hapisten kaçar.kaçarken önüne çıkan eve girer veyataklarında uyumakta olan çifti esir alır.adamı sandalyeye.kadınıda yatağa bağlar.bir an etrafına bakınıp kadının üstüne atlar ve boynunu öpmeye başlar.aradan bir dakika bile geçmez,mahkum yeniden ayağa fırlar ve odayı terkedeer.bunun üzerine adam karısıyla konuşmaya başlar:
-"sevgilim, bu adam yıllardır kadın görmemiş.boynunu nasıl öptüğünü gördüm.sanırım geri gelince seninle birlikte olmak isteyecektir.aman ne derse yap,onu sinirlendirme,sadece memnun olmasını sağla ki burdan sağ çıkabilelim.unutma hayatımız buna bağlı.dayanıklı ol ve unutma,seni seviyorumm!"
kadın bu sözler üzerine gülümser ve sakince konuşur:
-"haklısın sevgilim bu adam yıllardır kadın görmemişama o sırada benim boynumu öpmüyor,kulağıma senin çokk yakışıklı olduğunu,seni çokk beğendiğini söylüyordu.hemen ardındanda bana vazelinin banyoda olup olmadığını sordu.dayanıklı ol ve unutma,bende seni seviyorum!"...

-----------------------------

John sabah kalktığında vakit çok geçtir. Ve acele ile giyinip hemen bir taksiye atlayıp işe gider. Fakat işe geldiğinde patronu onu her zaman geç kaldığı için isten kovar. İşten kovulan John üzgün bir şekilde eve döner. Eve geldiğinde yatak odasında Karısını bir Zenci ile yatarken bulur. Ve kadın artık kendisini sevmediğini, evini ve arabasını aldığını söyleyip John'u evden kovar. İyice çaresiz kalan John sokaklarda dolaşırken kendini köprüden atıp ölmeyi düşünür. Tam köprüden atlarken bir Noel Baba gelir. Noel Baba niçin ölmek istediğini sorar. John başından geçenleri anlatır.
- Noel Baba “ Şöyle 20 yaşında sarışın bir kadının olsun ister mi sin?
-John “ Elbette”
-Noel Baba “ Şöyle kendi işin, Porche ve muhteşem bir villan olmasını ister mi sin?”
-John tereddütsüz “Tabi elbette isterim.”
-Noel Baba “Ama bir şartım var.”
-John “ Nedir şartın?”
-Noel Baba “ Bir kere yapacağım!!!!” John düşünür, biraz sabredeceğim ve muhteşem şeyler kazanacağım der. Tamam der. John soyunmaya başlar ve bu işi yaparken
-Noel Baba sorar. “ John kaç yaşındansın?”
-John “41”
-Noel Baba “John 41 yaşındasın ama hala Noel Baba'lara inanıyorsun!!!!!”

-----------------------------
Temel çok yoğun bir işadamı olduğu için sık sık seyahat edermiş. Bu seferki seyahattan dönüşü evlilik yıldönümlerine rastgelmiş. Temel otelden yer ayırtmış. Güzel bir yemeğin ardından ellerinde şampanyayla odalarına çekilmişler. İçkilerde içildikten sonra yatakta kutlamanın son aşamasını gerçekleştirmişler. Tabii Fadime ile Temel içkininde etkisiyle sızıp kalmışlar. Otel müşterilerinden birisi sarhoş olup yanlışlıkla gecenin bir yarısı bizimkilerin odasına girmeye çalışır. Gürültüye uyanan Temel, Fadime'yi dürterek "Şiiişştt uyan lan kocan geldi galiba" der. Fadime hiç oralı olmadan " yok be yav o iş seyahatinde der".....

------------------------------

Temel sabah trenle işe giderken arkadan birisi pezevenk diye seslenmiş, bunu diyen temel çok şaşırmış ama bana dememiştir diye düşünmüş. Aradan biraz zaman geçince aynı adam Temel'e doğru yine pezevenk demiş. Çok sinirlenen Temel olay çıkmasın diye bi şey dememiş ve yoluna devam etmiş. Akşam işten döndüğünde eşi Fadime'ye işe giderken trende bi adam vardı bana pezevenk dedi demiş. Bunun üzerine Fadime vay terbiyesiz demiş. Ertesi sabah Temel yine trende ve arkadan bi ses daha DEDİKODUCU PEZEVENK.

----------------
Temel ve Dursun banka soymaya karar vermişler . Ve planladıkları gibi bir gün gidip bankayı soymuşlar . Paralarla kaçarlarken arkalarına plisler takılmıs . kovalamaca esnasında polislerden biri bağırmış : " duuuurr o. çocugu !! " Temel , Dursun a dönmüş " sen kaç beni tanıdılar "

------------------------

Adamın biri iş müracaatına gitmiş. Bir grubun önünde görüşmeye almışlar. "Şimdi sana bazı sorularımız olacak bakalım bilebilecek misin?" demişler; adam da "sorun" demiş. "Yolcu taşır, karayolunda gider, şoför kullanır bil bakalım bu nedir?" Adam düşünmüş ve "yolcu otobüsü" demiş. "Tamam doğru ama hangi marka, Mercedes var, Mitsubishi var di mi? Bilemedin ama sana bir şans daha vereceğiz" demişler. "Söyle bakalım havada yolcu taşır, pilot kullanır bu nedir?" Adam hemen cevaplamış "yolcu uçağı"; "Tamam ama" demişler "Boeing var, Airbus var di mi hangisi?" Bunu da bilemedin deyip iş görüşmesini bitirip adamı gönderirlerken, adam dönmüş demiş ki "Bir soru da ben sorabilir miyim?" "Tabi buyur sor bu en doğal hakkın" demişler. "Kadınların iki bacağı arasında bulunur, üremeye yarar nedir bu?" demiş. Hemen herkes o malum kelimeyi söylemiş; adam "tamam bildiniz ama ananınki var ebeninki var di mi hangisi?..."

HTML