Bir garip açıklama !

everestmc

New member

Bir garip açıklama !
Esli manken Merve İldeniz, eşi başka biriyle olmak isterse ona izin verebileceğini söyledi !07 Haziran 2006 10:40

Eski manken Merve İldeniz, evlilikte özgürlükten yana! Zira İldeniz'in böbrek nakli olan eşi Serdar Önal için söylediği, "Kimsenin bilmemnesinin bekçisi değilim. Onun hiçbir şeyi benim malım değil" sözleri, birçok kadını kızdıracak!..............

Önal'ın kendisinden izin istediği takdirde başka kadınlarla görüşebileceğini söyledi... "Bana gelip 'Ben kadınlarla olmaktan hoşlanıyorum' diyebilir. Olsun mutlu olacaksa. Bu aldatma da değildir. Konuşma var çünkü!".................

* Aile bağlarının gitgide zayıfladığı bir dönemde örnek aile olarak gösteriliyorsunuz. Siz de buna katılıyor musunuz? Evlilik zor bir kurum. İki farklı insanın aynı insan olmasını şart koşuyor. Biz evliliği klasik evlilik gibi algılamadık. Kendimizi de diğer insanın malı gibi görmedik.............

* Arada büyük güven var yani... Konu aldatmak mı ki? Başka biriyle olması mı? Bu mudur konu? Ben kimsenin bilmemnesinin bekçisi değilim... Eğer canı istiyorsa, ona zevk, heyecan ve mutluluk verecekse lütfen yapsın. Çünkü ben onu seviyorum ve mutlu olmasını istiyorum. Onun hiçbir şeyi benim malım değildir. O benimle olduğu zaman beni tavlamak zorundadır ama. Beni de es geçemez. Biz birbirimizin bireysel düşünce ve yapılarına saygı duyarak yaşıyoruz. Bu bence evliliği götüren bir şey.

'YETER Kİ O MUTLU OLSUN...'

Sabah
Zafer Akbaş

osiris_cemo

New member
Amma da örnek aileymiş be :mad:

HTML