"Bir gün gelecek bütün yahudileri öldürmediğim için bana küfür edeceksiniz

karatas67

New member

"Bir gün gelecek bütün yahudileri öldürmediğim için bana küfür edeceksiniz"
Adolf Hitler

Hitler ve Stalin bir barda oturmaktadırlar. Bir adam içeri girer ve barmene bunlar Hitler ve Stalin değil mi diye sorar. Barmen "Evet, onlar" der. Sonra adam onlara doğru yürür ve sorar:

"Selam, ne yapıyorsunuz?

"Hitler cevaplar" : 3. Dünya savaşını planlıyoruz."

Adam sorar. "Gerçekten mi? Neler olacak?" Hitler: "Bu sefer 14 milyon Yahudi yi ve bir bisiklet tamircisini öldüreceğiz" der. Adam sorar: "Bir bisiklet tamircisi mi???!" Hitler Stalin'e döner ve der ki: "Gördün mü, sana kimsenin 14 milyon Yahudi yi takmayacağını söylemiştim!"

CarlionE

New member
insan insandır.ama bu yahudiler ne acabaaa insan denilirmiki.Hitlere olan tek smpatim yahudileri gebertmesi...

remington

Çǿκ کε√díκ طę ∂طí
ezelden beridir derim Hitleri severim yahudileri sabun yaptığı için dediği doğruymuş keşke hepsini yapsaydı....

Tunyukuk

New member
Çok güzel özetlemiş mevzuyu

Fatih Hoca

Banned
***** ******** Şerefsizi ! Neden yarım bıraktın bakiyim işini !

:)

DarthErim

Altın Üye
Yuh olsun Hitlere böyle özlem duyanlara O katil yahudilerden bi farkınız kalmamış.
İnsan olmayı da unutmuşuz.

ßLu£

Banned
ArkadaşLar Siz Doğarken Ben Türk oLmak İstiyorum Diye Bi Seçim Yaptınız Mı?
YahudiLerde Hiç Mi Masum Adam,Bebek Yok?
Çoğunu Bende Sevmem Ama Sırf Yahudi oLduğu İçin DışLanan Bir Sürü İyi İnsan Vardır.
Biz YahudiLeri YakaLım,AsaLım,KeseLim oNLardan Bi Farkımız KaLmasın...

rafoel

New member
Bir hadis-i şerif :....

“Müslümanlarla yahudiler çarpışmadıkça kıyamet kopmayacaktır. Yahudi taşın, ağacın arkasına saklanacak, bunun üzerine o taş, o ağaç yahudiyi kovalayan kimseye, ‘Ey müslüman! Arkamda bir yahudi var, gel onu öldür!’ diyecek. Yalnız garkad ağacı bir şey söylemeyecek; çünkü o yahudilerin ağaçlarındandır.”
Buhârî, Cihâd 94, Menâkıb 25; Müslim, Fiten 82

DÜZCELİ MEHMET

Kendini Arayan Adam
İsrail' de, saatlerce elindeki pankartı sallayıp, ülkesinin siyonist vahşetine tepki gösteren, bu zulmün durmasını isteyen, görünüşe göre kelleyi koltuğa almış bir sürü yahudi de var. Kuran'da "yahudiler sizin düşmanınızdır" diye geçtiğinden (burada kastedilenler Asr-ı Saadet dönemine ait yahudiler olup, o zamanın şartları ve ayetin iniş sebebinin tefsiri tam anlaşılmazsa bugüne yanlış sonuçlar doğurur) bu gün Filistin' de yaşananları bütün yahudilere mal ediyorsunuz ama bu tamamen toplumsal bazda duygu patlaması yaşandığındandır. Günümüzde bütün yahudiler, katledilmeyi hakedenler olsaydı, içlerinden müslüman olanları neyle açıklıyorsunuz? Çağlayan meydanında, siyonist mitinginde, yanınızda bayrak sallayanın yahudi olmadığından ne kadar eminsiniz, kalbini mi yarıp baktınız? Olmaz, mümkün değil bu demek, olabilme ihtimalini çürütür mü? En iyi Yahudi ölü yahudidir sözü bana göre yanlış bir genellemedir. Çok az da olsa, içlerinde bu yapılanlara razı olmayanlar olduğu sürece de böyle kalacaktır. Siyonizmin, onu ilk çıkarandan, şu anda maddi manevi her yönüyle savunanına kadar, Allah belasını versin. Aklım başıma düştüğünden bu yana, ilk kez Cehennemin yaratılmış olmasına bu kadar sevindim. İnsanların oraya düşmelerinden hep korkmuştum bu güne kadar, ama ilk kez “seni seviyorum Cehennem” diye bağırdım, ne tuhaf bir ironi. Ben kötü olana beddua etmekle değil, masum olana beslediğim fikrimle çirkinleşirim. Düşüncesini fikretmekten öteye taşıyanlar ise asıl zalimlerdir. Ben Allah’ tan, İsrail’ in zulmüne fikren ortak olmayıp, karşısında duranların, kalplerini İslam ile taçlandırmasını dilerim. Bu mümkün mü, mümkün. Çünkü merhamet, imandan bir kapıdır. SAYGILAR…

fly007

New member
Bir hadis-i şerif :....

“Müslümanlarla yahudiler çarpışmadıkça kıyamet kopmayacaktır. Yahudi taşın, ağacın arkasına saklanacak, bunun üzerine o taş, o ağaç yahudiyi kovalayan kimseye, ‘Ey müslüman! Arkamda bir yahudi var, gel onu öldür!’ diyecek. Yalnız garkad ağacı bir şey söylemeyecek; çünkü o yahudilerin ağaçlarındandır.”
Buhârî, Cihâd 94, Menâkıb 25; Müslim, Fiten 82
oo çok sağol

HTML