bir bakışınız yetsin....

SAHRANİL

Altın Üye

Doğru makyaj, görünmesini istemediklerinizi saklar, güzelliğinizi ortaya çıkartır. Birkaç basit makyaj hilesi ile gözlerinizi kocaman yapabilirsiniz. İlk olarak ışığı yansıtan bir kapatıcıyı gözlerin iç ve dış köşelerine uygulayın. Bu bölgeler göz altı morluklarının en belirgin olduğu yerlerdir. Fondöteninizden bir ton daha açık ürün seçmeye dikkat edin. Çok etkili olan bir yöntem ise alt kirpiklerin altına beyaz kalem çekmek. Bu hem gözlerinizi büyük gösterir, hem de göz kızarıklarını en aza indirger. Ünlülerin makyaj uzmanı Clarence Lee, bunun için gözkapaklarınızın tamamına yumuşak nötr renkli bir far sürmenizi öneriyor. Ve Lee’nin en önemli hilesi: Kirpiklerin mümkün olduğunca dibinden daha ince bir çizgi çekmek

infatuate

İstirahatte
uzunca bi süre make up yapmış olan biri olarak bende bi kaç şey sölim bari :p

göz içine siyah kalem çekmek gözü küçültür, alt kirpiklerin altına göze sürdüğünüz tonda ince bi kalem, içineyse beyaz kalem sürmek gözü kocaman yapar :saskin

rimeli kirpikleri yatırarak dışa doğru sürerseniz gözleriniz çekik görünür, göz üstüne çekilen kalemde yukarıya doğru olursa gözü hem büyültür hemde hafif çekik gösterir, aşağı doğru çekilirse gözler düşer, kuyruğu çok kısa bırakılırsada göz kısalır boncuk gibi görünür :saskin

şimdilik bu kadar olsun :sigara:

hee bide son söz olarak bayanlara : makyaj yüzü boyamak deil yüze ifade wermektir =)

SAHRANİL

Altın Üye
vayyy güzel bayan süpersin.benim annemde kuaför..

bende siyah kalemi gözümün altına ve dış tarafına sürüyorum.nasıl anlatıyım kleopatra gibi işte kalın sürüyorum.gözlerimi büyük gösteriyor.hafif siyahımsı gri gibi far sürüyorum,sonra güzelce rimelimi sürüyorum 2 3 kat.ben dolgun kipriklere bayılıyorm.ama kızlara tavsiyem kaliteli rimel kullansınlar.topak topak olunca iğrenç duruyor.sonraaa kırmızı kalıcı rujumu sürüyorum.ama kırmızısı süper çok paarlak değil.kalıcı olduğu içinde vay silindi vah tazeleyim derdi yok.fondötende tercihim köpük fondöten..işte böle güzel bayan.ben devamlı bu makyajı yapıyorum çok hoşuma gidiyor.

ay ölcem şimdi avatarımdaki kız da benim makyajdann

HTML