bir ayrılık daha...ayrılık üzerine yazılan en güzel yazı...

ErGeNeKoN_GFB

New member
demek bitti ha !
yazık neler yaşamıştık oysa neler hissetmişti kalbimiz,nasıl ağlamıştık mesafelerin uzunluğuna.Yazık aşkım sessizce gitmek yakışıyor mu bu aşka.

hayret bakmaya doyamazdın gözlerime şimdi yüzüme bile bakmıyorsun.nasıl başardın bunu, nasıl yıkmaya el verdi yüreğin
o hatıraları.dinlemedin bile giderken demek hatır da kalmadı.senmiydin saatlerce telefonumu bekleyen,senmiydin sesimi duymak için arayıp,sadece SENı SEVıYORUMMMM deyip kapatan senmiydin söyle.
bir gurur dağıydım ben unufak; bir avuç kum oldum şimdi,evet artık yalvarıyorum sana.beni sensizliğin koynuna atma,yabancıyım bu karanlığa, yabancıyım sensizliğe.ben alışık değilim yok olmaya daha hazır değilim bu ayrılığa YALVARIYORUUUUMM
bir düşün lütfen şarkılar söylerdik birlikte en güzel şarkılar ikimizindi.en güzel besteler bizim içindi mutluyduk sevgilim değil mi?Bari bunu inkar etme ne olur bir zamanlar da olsa sevmiştin beni
bu gün ayrılık yıl dönümümüz,hiçbirşey değişmedi sevgilim ben hala aşığım sana ilk günkü gibi,HALA SEVıYORUM SENı SEVGıLıM evet hala

ya sen sen ne çabuk unuttun beni yıldönümünde ayrılığımızın
evleniyormuşsun duyduğuma göre.yıkmak,derbeder etmek için beni bu yolumu seçtin daha insaflı olup öldüremez miydin beni sevgilim.Taparcasına sevdiğim için seni günahkarım zaten allahın huzurunda,ne olur tatlı canıma kıymayı ellerime bırakma sen yap şu işi al canımı ellerinde ölmeyi nasip et bana

evet aşkım artık herşey bittiyse sende, mutluluklar dilerim sana.lütfen mutlu ol onunla.

ben gidiyorum yalnızlık benim adım artık.sana yemin ediyorum hiç kimse tutmayacak ellerimi,hiç kimse bakmayacak gözlerime senden başka.evlenmek mi başkasıyla hayır sevgilim asla.sana böylesine taparken giremem bir başkasının günahına.

ALINTI

Kralwampir

New member
ben gidiyorum yalnızlık benim adım artık.sana yemin ediyorum hiç kimse tutmayacak ellerimi,hiç kimse bakmayacak gözlerime senden başka.evlenmek mi başkasıyla hayır sevgilim asla.sana böylesine taparken giremem bir başkasının günahına.

hadi baqalım çıq işin içinden...... :(

BLUESKY

New member
Helal Olsun Içime Oturdu Gözlerim Doldu çok Güzel Bir Yazi:( :( :(

emre_zk

New member
yüreğine sağlık alıntı yada çalıntıda olsa ben alıyorum bunu dostum nede olsa şiirler yazanın değil ihtiyacı olanınmış :)

HTML