Bir Ask Hikayesiii

dreamr

New member
eline sağlık önce izlemiştim çok duygusal gerçekten etkisinden kurtulamamşıtım

el_lif

New member
Ben Seni Sevdim Mi?

BEN SENI SEVDIM MI?
Ben seni sevdim mi? Sevdim, kime ne
Tuttum, ta icime oturttum seni
Aldim, oksadim saclarini, optum
Ictim yudum yudum guzelligini
Ben seni sevdim mi? Sevdim elbette
Bendeydi ozlemlerin en korkuncu
Cildirirdim sen ne kadar uzaksan,
Ask degil, hic doymayan bir seydi bu
Ben seni sevdim mi? Sevdim dogrusu
Sevdikce tamamlandim, butunlendim
Biri vardi aglayan gecelerce
Biri vardi sana tutkun; o bendim
Ben seni sevdim mi? Sevdim en buyuk
En solmayan guller acti icimde
Omrumu degerli kilan bir seydin
Sen benim bozbulanik gencligimde
Ben seni sevdim mi? Sevdim, oyle ya
Bir cizgiye vardim seninle beraber
Ve bir gun orada yitirdim seni
Ben seni sevdim mi? Sevdim, Ya sen beni?
UMIT YASAR

el_lif

New member
Post senden Sonra, Hep Yarım Hissettim Kendimi:((

Senden sonra hep yarım hissettim kendimi,
ne yazık ki tam anlamıyla hiçbir zaman mutlu olamadım.. Daima eksikti birşeyler, gülümserken bile kalbimin bir yanı acıyor... Keşke yanımda olsa da bu mutluluğumu paylaşsa diyorum hep.. İşte bir yaşımı daha doldurdum ama biliyor musun ki hiçbir doğumgünümde mutlu değilim ben hatta tam aksine yüreğim yanıyor... Neden mi? Her doğumgünüm sensiz bir senenin daha dolduğunu ve ne yazık ki hala sana hiç mi hiç yaklaşamamış olduğumu hatırlatıyor bana da o yüzden.. Zaman geçiyor, ömür bitiyor ama ben hala senden bihaber yaşamıma devam ediyorum.. Ne olurdu yanımda olsan diyeceğim gene ama bu sitemlerle hiçbir yere varamayacağımın da farkındayım... Ah kara sevdam nasıl özlüyorum seni bir bilsen... Ben senin için artık bir yabancı olabilirim belki ama ben seni kendime hiçbir zaman yabancılaştıramadım, sen daima bana en yakın olandın ve bu hep böyle kalacak... Nedendir bilmem her doğumgünümde güne sanki senden haber alıcakmış gibi heyecanla başlıyorum ama akşama doğru senden ses gelmediğini ve gelmeyeceğini anladığım zaman tüm güllerim soluyor inan.. Seni sevmekten asla vazgeçmedim ben ve kimseleri senin yerine koyamadım.. Olmuyor işte, yapamıyorum, deniyorum ama olmuyor, olmuyor... Bazen kendi kendime soruyorum duygularımı mı yitiriyorum neden kimseyi tekrardan böylesine sevemiyorum diye... Aslında çok da zor değil bu sorunun cevabı.... Sevemiyorum çünkü kalbimde benden büyük bir sevdam var zaten! Peki bir kalbe iki aşk sığar mı? Başkalarınınkini bilmem ama benimkine sığmıyor işte... Ah benim canım, mutlu musun benden uzaklarda, hiç mi özlemiyorsun beni?
Yüreğim yanıyor sen ne dersen de...
Ah tutkum neden bana bu ceza?
Ben bu kadar ağır bir cezayı hakedecek ne yaptım ki,
Neden yasakladın kendini bana?
Çok ağırıma gidiyor anlamıyor musun, görmüyor musun günden güne nasıl tükendiğimi? Özlüyorum sesini, herşeyini hiç mi düşünmüyorsun beni, hiç mi vicdanın sızlamıyor?
Ne olursun ELİNİ VİCDANINA KOY DA SÖYLE hiç mi sevmedin beni,
hiç mi özlemiyorsun, ağır değil mi bu ceza bana?
Seni bi ömürlük sevmiş olmam mı bu cezamın sebebi?
Söyle kara sevdam sana körükörüne bağlanmam mı bu cezamın nedeni?
Dön artık ne olur...
Ne olur...
__________________​

el_lif

New member
senden Sonra, Hep Yarım Hissettim Kendimi:((

Senden sonra hep yarım hissettim kendimi,
ne yazık ki tam anlamıyla hiçbir zaman mutlu olamadım.. Daima eksikti birşeyler, gülümserken bile kalbimin bir yanı acıyor... Keşke yanımda olsa da bu mutluluğumu paylaşsa diyorum hep.. İşte bir yaşımı daha doldurdum ama biliyor musun ki hiçbir doğumgünümde mutlu değilim ben hatta tam aksine yüreğim yanıyor... Neden mi? Her doğumgünüm sensiz bir senenin daha dolduğunu ve ne yazık ki hala sana hiç mi hiç yaklaşamamış olduğumu hatırlatıyor bana da o yüzden.. Zaman geçiyor, ömür bitiyor ama ben hala senden bihaber yaşamıma devam ediyorum.. Ne olurdu yanımda olsan diyeceğim gene ama bu sitemlerle hiçbir yere varamayacağımın da farkındayım... Ah kara sevdam nasıl özlüyorum seni bir bilsen... Ben senin için artık bir yabancı olabilirim belki ama ben seni kendime hiçbir zaman yabancılaştıramadım, sen daima bana en yakın olandın ve bu hep böyle kalacak... Nedendir bilmem her doğumgünümde güne sanki senden haber alıcakmış gibi heyecanla başlıyorum ama akşama doğru senden ses gelmediğini ve gelmeyeceğini anladığım zaman tüm güllerim soluyor inan.. Seni sevmekten asla vazgeçmedim ben ve kimseleri senin yerine koyamadım.. Olmuyor işte, yapamıyorum, deniyorum ama olmuyor, olmuyor... Bazen kendi kendime soruyorum duygularımı mı yitiriyorum neden kimseyi tekrardan böylesine sevemiyorum diye... Aslında çok da zor değil bu sorunun cevabı.... Sevemiyorum çünkü kalbimde benden büyük bir sevdam var zaten! Peki bir kalbe iki aşk sığar mı? Başkalarınınkini bilmem ama benimkine sığmıyor işte... Ah benim canım, mutlu musun benden uzaklarda, hiç mi özlemiyorsun beni?
Yüreğim yanıyor sen ne dersen de...
Ah tutkum neden bana bu ceza?
Ben bu kadar ağır bir cezayı hakedecek ne yaptım ki,
Neden yasakladın kendini bana?
Çok ağırıma gidiyor anlamıyor musun, görmüyor musun günden güne nasıl tükendiğimi? Özlüyorum sesini, herşeyini hiç mi düşünmüyorsun beni, hiç mi vicdanın sızlamıyor?
Ne olursun ELİNİ VİCDANINA KOY DA SÖYLE hiç mi sevmedin beni,
hiç mi özlemiyorsun, ağır değil mi bu ceza bana?
Seni bi ömürlük sevmiş olmam mı bu cezamın sebebi?
Söyle kara sevdam sana körükörüne bağlanmam mı bu cezamın nedeni?
Dön artık ne olur...
Ne olur...
__________________​

Gєηco

Altın Üye
yürekten bende seni diyeceq birisini bulmaq şu zamanda zor..

ellerine sağlıq

edit : konularını birleştirdim kuralları okurmusun.

εگмεя

Fuzuli Üye
elifcim konularını birleştirdim tatlım :)

HTML