Bir arkadaştan güzel satırlar

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
Kayboluş

Biliyorum demesi kolay içinde olmadıkça

bu durumların. Ama ben sorunların

karşısında sığına bileceğin bir liman olmak

isterdim, yeni bir sorun olmak istemezdim

hayatında. Ben senin huzurun olamak

isterdim sarıldığında yanlızlık

hissetmeyeceğin hiç kimsenin bulamayacağı

ve hiç kimsenin rahat olmadığı kadar mutlu

olmanı isterdim.Ama olmuyor (ben sevmeye beceremedim belkide sevilmeyi..)

yaşananlar yalanmı yoksa. Yoksa hiç

yaşamadıkmı özlemedikmi, arzulamadıkmı,

yanlız gecelerin güneşinde birbirimizi. Balkonlarımızda içtiğimiz kederli sıgaralar topluluğumuydu hayat. Bir yudum bira’ile mi

başladı hayat bizim için,, yudumlarmız

bitince hayat bitecekmi. O derin iç çekişlerimizdemi kaldı aşk yoksa sen eskişehire giderken haydarpaşa garında son sarılışımızdamı kaldı, biz sevmeyi beceremedik belkide sevilmeyi....

BEN

Yaşanılası engüzel şehrin olmak isterdim

Çıkmaz sokakları olmayan

Olursa birgün..

Hiç kimseye ihtiyaç duymadan

Yaşamanı istedim şehrimde..

Savaş Kertiş

Olamadım......

'StİnG'

Banned
alone paylaşım için teşkkr de...
ölümden korkmayanlar ölme z mi?
her canlı ölümü tadacaktır :D

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
Elbette her canlı ölümü tadacaktır ama ölümden korkmayanlar(şehitlerimiz gibi)bu acıyı hissetmezler.Yanlış mıyım?

byaBanCı

New member
aLoNe BoY' Alıntı:
Elbette her canlı ölümü tadacaktır ama ölümden korkmayanlar(şehitlerimiz gibi)bu acıyı hissetmezler.Yanlış mıyım?
+++ haklısın kanka .. ölümden korkmak saçma :: insan yani şahsen ben ölümden korkmadığımı düşünüyorum::. ben geride bıraktıklarım için üzülüyorum beni anlayamyacaklar boşuna kendilerini harap edecekler ...::: o zaman hiç akıllarına gelmiyecek ölümün bir son değilde başlangıç olduğu :(

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
Doğrusun kanka yaw.Aslında ölüm bir son değil bir başlangıçtır.Sonun başlangıçı.

:..asker..:

New member
CaKıR_X' Alıntı:
+++ haklısın kanka .. ölümden korkmak saçma :: insan yani şahsen ben ölümden korkmadığımı düşünüyorum::. ben geride bıraktıklarım için üzülüyorum beni anlayamyacaklar boşuna kendilerini harap edecekler ...::: o zaman hiç akıllarına gelmiyecek ölümün bir son değilde başlangıç olduğu :(
ölümden korkmanın nedeni nedir bilirmisin?
sonunda ya cehenneme gitmek varsa????????
ya cehennem yeni bir başlangıçsa , ya sonsuza dek orada kalacaksak????
ya affedilemeyeceksek ????? ya sevenlerimle beraber olamayacaksam öbürki hayatımda??? sonsuza kadar hatalarım hep yüzüme vurulacaksa????

ben bunlardan korkuyorum işte...

ChAoS

New member
Ben de korkmuyom ama boq yolundayim :(

byaBanCı

New member
askerasker85' Alıntı:
ölümden korkmanın nedeni nedir bilirmisin?
sonunda ya cehenneme gitmek varsa????????
ya cehennem yeni bir başlangıçsa , ya sonsuza dek orada kalacaksak????
ya affedilemeyeceksek ????? ya sevenlerimle beraber olamayacaksam öbürki hayatımda??? sonsuza kadar hatalarım hep yüzüme vurulacaksa????

ben bunlardan korkuyorum işte...
müslümanlığı tatmış her kes bir kere olsun bile kelime -i şahadet getirmiş her kes günahlarının bedelini ödedikten sonra cennete girecektir (araştıra bilirsin) cehennem gitmenin en büyük nedeni ümitsizliktir ::: ben kesin cehennemliğim diyen bir kişi için veya ben bu kadar günah işledim ben bu günahlarla ceheneme giderim :: kişi için yapacak hiç bir şey yok tur zaten o kendini buna inandırmış tır eğer bu ümitsizlikten vaz geçmezse sonu zaten çehennem dir:::: (bende çok bilmişlik yaptım galiba neyse bunları söylemek içinden geldi)

HTML