Bir-İki Sigara Bile Öldürür

TurkDj

New member

Günde bir-iki sigara bile ölüm riskini üçe katlıyormuş.

Norveç`te 1970`lerin ortasından 2002`ye kadar 43 bin kişinin takip edilmesiyle yapılan incelemeye göre bu etki kadınlar için daha fazla.

Araştırma, `light` sigaralarda da benzer sonuçların ortaya çıktığını gösterdi. Hiç sigara içmeyenler ile günde bir ile dört arası sigara içenler karşılaştırıldığında, kalp damarlarına bağlı hastalıklardan ölme oranının, içenlerde üçe katlandığı görüldü.

Günde bir-dört arası sigara içen kadınların akciğer kanserinden ölme oranı ise neredeyse beş kat daha fazla. Aynı miktarda sigara içen erkeklerin akciğer kanseri nedeniyle ölme oranlarının ise üç kat fazla olduğu görüldü.

SEPTAGH

New member
günde 3 paket içiyorum.Proje zamanlaında 4 ...

GLoryBoy

New member
GErçekten Çok zararlı bişey bu Ama Alışmışık bırakayım dedim 1 haftada 5 kişiyle kavga ettim sinirlerim en üst düzeye çıkıyo bu yazıyı yazarken bile sigara içiyorum..

madem içiyorsunuz, içiyorum ölücem, ne olucak halim gibi dert edip iyice stres yapmayın, keyfini çıkarın :D, ....ama en güzeli içmeden sağlıklı ve kaliteli yaşam...

TurkDj

New member
MonaLisaYiCizenKisi' Alıntı:
madem içiyorsunuz, içiyorum ölücem, ne olucak halim gibi dert edip iyice stres yapmayın, keyfini çıkarın :D, ....ama en güzeli içmeden sağlıklı ve kaliteli yaşam...
ehueh Bende Ole yapıom Keyifle Cekiom :D Sigara içen Oldude içmeyen Olmedi mi!

Uzunefe

Altın Üye
he yaa ne güzel içmiyorum . gayet mutluyum :D:D kağıt parçasına sarılı bi ton zararlı madde içeren şeye hem para veriyorsunuz hem de size zarar veriyor.

TurkDj

New member
Uzunefe' Alıntı:
he yaa ne güzel içmiyorum . gayet mutluyum :D:D kağıt parçasına sarılı bi ton zararlı madde içeren şeye hem para veriyorsunuz hem de size zarar veriyor.

Ehuehue Uzun eFe bab Faydalı Olsa Herkes içerDi BırakTa Farkımıs Olsun demi :alkol:

vengeance

New member
fark olayı degilde bu bir alışkanlık kime sorsan nasıl başladını bilmez ben günde 1,5 içiyorum ünv. strs yapıyo +45 dakka sıraya cakılmak deli ediyo kıcım agrıyo ker ara bi sigara +zararı oldunu bile bile içiyoz ama söyle bir durum dha var kapalı mekanda sigara içiliyosa sen içmiyosan bişi degişmiyo yine cigerlerine giriyo en azından kendi dumanım :) sigarayı bırakmak istiyosanız nargileye başlayın oda olmuyosa hint keneviri için ahuhuh sınav öncesi hint keneveri benim aklımı acıyo sizi bilmem :)

HTML