Bioxcin Yardımmm

Fatih Hoca

Banned
Kullanan arkadaşlardan gördüğüm kadarıyla, en az 6 ay kullanmak gerekiyo ve çok pahalıya mal oluyo, bi set 89 ytl. Altı ayda 534 ytl yapar. Çok zahmetli bişi. Sonunda dökülmeyi yavaşlatıyo. Saç çıkarma olayına bişi diyemem.

kazimdemir

New member
Saç çıkarma olayı kesinlikle olmaz. Saç kök hücreleri öldükten sonra tekrar canlanıp saç çıkması mümkün değildir.
Ama zayıflayan saç tellerini kuvvetlendirir, dökülmeyi yavaşlatır. o başka.

yasam_62_

New member
walla bende kullanmayı düşünüyorum ama işe yaramamsından korkuyorum ona vereceğim parayla tatilimin yarı harcaması karşılanır :D

Newwave

Altın Üye
Benim Allaha şükür öyle bir sorunum yok olanlara kolay gelsin ama uzun süreli kullanımda saç dökülmesini engellediğini duymuştum.

megaton

New member
Arkadaşlar ben bir ay kullandım ama düzenli kullanmadım 24 adet ampülün 1 ayda bitmesi gerekiyodu ben 3 ay da bitirdim işim nedeniyle şampuanla birlikte kullandım ve dökülmeyi yavaşlattı sarı olan tüylerin siyahlaşmasınıda sağladı ama şu anda eski haline döndü hala dökülüyor internette baya araştırdım ve ondan daha ucuz bi yol buldum şampuanla beraber seti alırsan 100 ytl kadar ediyor bioxsin ama yeni gözdem YILAN YAĞI çok çok daha ucuz daha yeni başladım bakalım kullana bi arkadaşım söyledi eğer saçı fotoğrafta gösterdiği gibiyse bioxsin bunun yanında hiç kalırrr önce araştırın derim ben yılan yağını sonra deneyin zaten 10 ytl bi tüpü internetten alırım dersen 20 25 ytl ama şifalı bitki satan heryerde bulunur kolay gelsin...

gursoy3387

New member
arkadaslar!! sadece sampuanını kulllandım!! saclarımda dokulmenın azaldıgını farkettım! 2 ay kullandım saclarım bayagı sertlestı!! sonra tekrar normal sampuan kullandım pant... saclar tekrar basladı dokulmeye!! bence cok faydalı vede olu sac hucrelerını yenıleyıcı ozelıgı oldugunu dusunuyorum!! bır baska marka daha var arastırın derım!! rogaine! aynı sekılde ampullerı var! ekstradan bır hapda verıyorlar! 2 sedede adamın kafada sac cıktı!! ama ılac bıraz toplastırıyor!! gogus buyumesı vucut kıllarını dokumu gıbı!! :D

Xardoss

New member
Konuda Tam Bana göre Yaw :) Yaklaşık 4 Aydan Beri Kullanıyorum..

Fiyatı : 89,00
SAmpuan : 24 ytl ( Şampuanı 4 Ay Kullandıım)

3. Aşamadan oluşturmular Arkadaşlar..

1 Kutuda 24 adet var

2 KUTU 48 GÜN
1 KUTU 3 AY ( haftada 2 gün)
1 KUTU 6 Ay ( Haftada 1 gün)

Faydasına gelince ilk başlarda kullandıqımda ilk 1-5 ay içinde aşırı dökülme yaşadım ...Bioxcin'e mail attım. bana cevap olarak döndüklerinde söyledikleri cansız olan saclarınızın tamamen dökülmesini ilk 1.5 aylarında cok yaşarsınız demişti.. peki sonucu görebilmek için 3 kutu bitirmeniz gerektiğini söylemişlerdi.. benım 3.kutu için 1Ay kaldı.. Hala Kullanmaya devam ediyorum faydasına gelince sac diblerinde sacların cıktıqını görebiliyosunuz.. bazılarının oluştuğunuzda zamanla görücez artık..

Toplam olarak 8.5 ay soyluyolar.. ama 4 kutu için süre 11 ay gösteriyo arkadaşlar .. bekleyip görücez :))

Ortalama maliyeti

4 kutu : 356 YTL (89*4)
Sampuan : 3 Adet ( 24*3) 72 YTL

HTML