Bios

cz5

New member
everest programını yükle orda anakartının modeli markası bütün her şeyi yazar ona göre ya kendi sitesinden yada netten bul yada tam adını yaz ben bulayım sana sölüm

koca baba

New member
arkadaşım bios güncellemeleri en az yapılan güncellemelerdir sana çok fazla bişey kazandırmaz başına bela olabilir güncellemek gereksizdir sana tavsiyem budur

perisanoglu

New member
bence biosla hiç uğraşma..yapacağın bir hata başına ciddi sorunlar açabilir..arkadaşımızın dediği gibi biosu güncellemen sana çok bişey kazandırmaz..

nefretten

Banned
Bios güncellemeyle uğraşmak sadece hobbyden ibarettir çünkü hiç birişe yaramaaz eskiden çok yarıyordu ama şimdiki anakartlar yeterince güncel programlanmış durumdalar hele hp laptoplarda kesinlikle ihtiyacın yok

Eğer herhangi bir hata alıyorsan yaz bize sana yardımcı olalım!

Ama illada yapacam diyotsan buyur: BİOS GÜNCELLEME

tOPLAM 3 SAYFADA ANLATILIYOR İYİCE OKUMADAN YAPMA SAKIN ÇOK TEŞLİKELİ BİR İŞTİR...

tanerxmas

New member
ya kusura bakma da ben forumlarda okudum nlite programı ile ati sata raidleri entegre yaptım ama achi64x.sys bozuk diyor mavi ekranda kaç tane cd harcadım bununla ilgili bu siteden de indirmediğim xp modifiye xp sata lı xp ama bir sonuç elde edemedim ben mi yapamadım anlamadım ama başkaları nasıl kurdu bu bilgisayara xp yi anlamadım bana ATİ SATA LI XP CD LAZIM HAZIRLAYABİLİRSEN VEYA BAŞKA BİR ŞEY VARSA BENLE PAYLAŞIRSAN SEVİNİRİM KAFAYI YİYECEM BU BİLGİSAYARLA LÜTFEN YARDIMMMMMMM

HTML