bin bir gece muhteşem

keremyavuz

New member
- 150 bin dolar, bir gece! Hasta oğlunun tedavisi için.
(3 gün sonra)
- 300 bin dolar, bir gece daha!
- İyi de bizim oğlan iyileştiiii.
- Olsun hastayım sana!
(6 gün sonra)
- 800 bin dolar! Another day in paradise...
- Ya bişey söyliycem, sen gömü falan mı buldun? Abicim manyak mısın nesin? Hasta oğlum iyileşti diyorum sana anlasana. Dışarıda 1000 dolara afet gibi hatunlar var, niye ben ya? Reyting de bir yere kadar...
(12 gün sonra)
- 1.2 milyon dolar! 2 gün 3 gece tam pansiyon.
- Görüyorum. Bende full as var, ya sende?
(14 gün sonra)
- 2.5 milyon dolar; 40 gün 40 gece...
- Ya sen en iyisi evlensene benle. Daha ucuza gelir.
- Olmaz bunun havası başka!
(18 gün sonra)
- 150 bin dolar...
- Noolmuş 150 bin dolara?
- Şike için Samsunspor'a 150 bin dolar götürdüm ben.
- Bana ne ki? Git Telegol'de anlat bunları. Deli midir nedir?
(1 ay sonra)
- 50 bin dolar! Bir saat daha.
- Nooldu? Paralar suyunu mu çekti? İstersen kredi açayım, ne dersin?
(2 ay sonra)
- Bi biskrem versem!:) :)
alıntı

spy954

Banned
aga binbir gece cok güzelde bı gece ıcınde okadar para verilmezki be kardesım sahsen ben vermem verırım dıyen varmı oyle sıradan bi hatun için :D

cliper1907

forum elektro gitaristi
çok kral bişi kardeş eline sağlık

koo' Alıntı:
aga binbir gece cok güzelde bı gece ıcınde okadar para verilmezki be kardesım sahsen ben vermem verırım dıyen varmı oyle sıradan bi hatun için :D
bu kızın nesi var doğal güzellik
sen yapmacık silikonluları arıyorsun galiba:D

sberkil

New member
zevkler ve renkler tartışılmaz koo :D:D:D

hatun gayet güzel bence , yüz ifadeleri çok sağlam hem

ben verirmiydim _? önce 150 bin $' mın olması lazım :)

adamın çok hoşuna gitmiş olmalı ki 300 bin veriyo 1 hafta sonra :D

geyik için tşk

S!yaĦ

Banned
Türk televizyon tarihinin en iğrenç dizilerinden birisi. Ar, namus, ahlak kavramlarının izlenirlilik (reyting) uğruna çöpe atıldığı sahneleri ekranlarımızda görmek istemiyoruz! :mad: :mad:mad:

BARRon

New member
Nooldu? Paralar suyunu mu çekti? İstersen kredi açayım, ne dersin?
(2 ay sonra)
- Bi biskrem versem!

süper ya bu bölümü :D:D

ISHYnum846

New member
Geyik cok guzel olmus, bende guldum acikcasi fakat
aglancak halimize guluyoruz.. Diziler iki cesittir. Ya hayatta
yasadiklarimizi yansitir, ya da gelecekte hayatlarimizin
nasil yonlenicegini gosterir. Bu diziyle beraber pek cok
program ahlaksizligi namussuzlugu normal gostermeye
ulkeyi modernlesme ismi altinda nerelere suruklemeye calisiyor.
Fuhus ne zamandan beri Turk Televizyoninda bu kadar
reyting goruyor, gundemden dusmuyor? Aciyorum halimize..

:mad: :eek:ut: :(

S!yaĦ

Banned
¢єнєηηєм' Alıntı:
buranın geyik bölümü olduğu da unutulmamalı değil mi arkadaşlar
Evet Konu geyik. Yakında millet olarak bizde geyikler gibi boynuzla gezecez ya hadi hayırlısı.

"Aile, Türk toplumunun temelidir ve eşler arasında eşitliğe dayanır. Devlet, ailenin refahı ve huzuru ile özellikle ananın ve çocukların korunması ve aile planlamasının öğretimi ile uygulamasını sağlamak için gerekli tedbirleri alır, teşkilatı kurar."
Anayasa'nın 41'inci maddesi aileye bakışı böyle anlatıyor ve devlete özellikle ana ve çocuğun korunması görevi veriyor.
Aynı anayasa, basın özgürlüğünün kamu ahlakını koruma adına kısıtlanabileceğini söylüyor.
Bu satırların yazarı, kimsenin özel yaşamına müdahale hakkını kendinde bulmaz.
İnsanların yaşam tarzlarını dilediğince seçmekte özgür olduğuna inanır ama ahlaksızlığın yüceltilmesinin karşısında durur.
Türkiye'de uzunca bir süredir üç-beş erkek arasında turnike misali dolaşan ve kendilerine manken diyen bir grup genç hanımın yaşam tarzı, genç kızlara örnek olarak sunuluyor.
Genç delikanlılara da aynı mekanda bulunduğu, arkadaş olduğu insanların eski sevgilileriyle birlikte olmanın normal olduğu anlatılıyor. Bu yetmiyor, bunu haftada bir yapanlar övülüp göklere çıkarılıyor. Fahişeliğin gazete sayfalarında prim yaptığı nadir ülkelerden biriyiz herhalde.
Üstelik bunu yüzde 99'u (yoksa 95'i miydi) Müslüman olan ve çoğunluğun kendini giderek daha fazla dindar hissettiği bir ülkede yapıyoruz.
Bununla da kalmıyoruz, anneleri fahişeliğe teşvik ediyoruz.
Bir annenin hasta çocuğunu kurtarma adına 150 bin dolar karşılığı patronuyla yatmasını yüceltiyoruz.
Fahişe annenin kutsallaştırılmasına tanıklık ediyoruz. Şimdi sırada 300 bin dolar var. "300 bine verir mi" gündemin en önemli sorusu.
Bu diziyi hasta çocuğu ve eşiyle izleyen bir annenin neler hissedeceğini gözlerimin önüne getirmeye çalışıyorum veya annesi yaşlı ve çirkin olduğu için bir gecede ameliyat parası çıkaramayacak anneleri.
Ya da yavrusunun sağlığı için bile olsa fahişeliği kabul edemeyecek olan anneleri.
Türkiye en önemli sermayesi olan sosyal yapısını 3-5 reyting uğruna bozuk para gibi harcıyor.
Oysa başta AB olmak üzere herkese karşı ortaya koyduğumuz en önemli kozumuz genç ve dinamik nüfusumuz.
Ahlaken özürlü bir nüfusun kimseye yararı olmayacağını kimse düşünmüyor, düşünmek istemiyor.
Ekran önünde hep birlikte kirlenip fahişeleşiyoruz.
Satılık ruhlar ülkesi haline geliyoruz.

Ergün BABAHAN
SABAH

şimdi burda bana aile kavramını anlatmana gerek yok ve tartışma çıkarmaya da ben kendimi biliyorum arkadaşım bana gazete köşe yazarlarının yazılarını getirmene gerek yok o kadar zahmete boşuna girmişsin benimde bir ailem var neyin doğru neyin yanlış olduğunun müsadenle bende bilincindeyim bu bölüm tekrar söylüyorum Geyik Bölümü başka bir bölüm değil bu bölümde olaylara mizahi yönden bakılır istersen bu konuda başka bir bölümde konu açabilirsin ve bende gelir orda sana hak veriririm hemde kendi fikirlerimle gazetelerden alıntıyla değil. iyi forumlar

S!yaĦ

Banned
Konuyu zaten herteldende açmıştım ordan buraya kopyalayıp yapıştırdım.

Konunun geyik bölümünde olduğunun farkındayım. Ancak geyik bölümündeki her konuya geyik olarak yaklaşamam. Milli değerlerimiz, manevi değerlerimiz birbir yokolmaya yüz tutarken böylesi iğrençliklere geyik gözüyle de bakmam. Tıpkı peygamber efendimiz (sav)e yapılan karükatür saldırısında olduğu gibi bu konuya da tepkisel olarak yaklaşırım.

Zulmü alkışlayamam, zalimi asla sevemem;
Gelenin keyfi için geçmişe kalkıp sövemem.
Biri ecdadıma saldırdı mı, hatta boğarım!...
-Boğamazsın ki!
-Hiç olmazsa yanımdan kovarım.

M.Akif ERSOY

bursastyLe

New member
S!yaĦ' Alıntı:
Türk televizyon tarihinin en iğrenç dizilerinden birisi. Ar, namus, ahlak kavramlarının izlenirlilik (reyting) uğruna çöpe atıldığı sahneleri ekranlarımızda görmek istemiyoruz! :mad: :mad:mad:
çok doğru söylemişsin saygıdeğer kardeşim

ikRa

Banned
S!yaĦ arkadaş art niyetLi oLduğundan veya kavga çıkarmak anLamında söyLememiş Cehennem sende hakverirsin ki dediği sadece geyik yapıLacak konu vardır yapıLmayacak konu vardır

DayWalkerr

ABDUSSABUR
komik ama dizide bile utandım o durumdan...Bir türk kadını ne pahasına olursa olsun yapmaz dedim kendii kendime..Dizi ise bunun tam tersini ortaya koymuş..Üzücü...

Geyiğine de pek gülemedim...

yagmurROCK

New member
vay tartışma konusu oldu...eheüeüe:D hatun süper ama yüz hatları ımm..adam bosuna 150 bin dolar vermiyoo:D

firatay

>>>> ALESTA
Güzel Olmuş Güzel, Ellerine Sağlık

HTML