Biliyorum Bitti Bendeki Sen, Sendeki Ben( Lütfen Okuyun)

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
Arkadaşlar 2 yıllık bi dostluğu az önce bitirdim.. Biliyorum, 2 yıl belki az bir süre ama benim çok değer verdiğim bir arkadaşım benim için az önce vefat etti. Ve son sözleri Allah senin belanı wersin oldu... Evet hayatımda ilk defa bir kızdan bu sözleri işittim ve ilk defa çok değer verdiğim kişilerden biri kaybettim. İnanın o son sözler olmadı bana koyan asıl bana koyan bana karşı bu zamana kadar beslemiş olduğu kin duygusu.. Beni bunu düşünmeye zorlayan ise bana karşı kullandığı tabirler ve hareketler.. Artık pek büyük bir üzüntü yaşamam sanırım zaten en sevdiğim kişilerden birini kaybettim ki beni bilen bilir mülayim biriyimdir hep onun istediği gibi olmaya çalıştım onun üzülmesini istemedim hep onun mutlu olmasını istedim ama....... Ya inanamıyorum ben nasıl bir hata yapmışım ki onun gibi birine gereğinden fazla değer vermişim.. Tek tesellim en kötü anımda sırtımdan vurmaması oldu şimdi kinini kustu ve onu tanımamı sağladı. Ya şimdi içinizde bunu bizimle neden paylaşıyorsun kardeşim diyecekler wardır. Ama napayım en sevdiğim kişilerden birini kaybettim ve anlatacak pek kimsem kalmadı normalde aileme bişi anlatmam ama onlara bile anlattım.. Çok yalnızım... Bana akıl verecek olan war mı?:eek: :(

EDIT

Arkadaşlar ya ölmedi o kişi ben kendi kafamda onu öldürdüm o benim için bitmiştir...

d0LpHiNs™

AzraiLin GözYa$LaRı
başın saolsun dostum diecek bişi yok!!!

bende ciddi ciddi öldü zannetmişştim olsun takma kafana esmerin dediği gibi biz burda bi aileyiz:)

εگмεя

Fuzuli Üye
başın sağoLsun arkadaşımMmMmM...

Diycek kelime yokki sana odiyceğin idemiş zaten..seninde gönlün rahat olsun işte takma kafana burda 50.000 gibi büyük bir ailen var onlarla paylaşmayaacakta kimle paylaşcaksınkii :)

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
Saolun arkadaşlar artık şu söze inanır oldum
"1 kuruşluk adama 5 kuruşluk değer verirsen gün gelir seni 1 kuruşa satar..

Not: Hakikatten ölmedi ben kendi kafamda onu öldürdüm artık benim için öyle biri yok..

Ne Zaman gelir yollarına kar yağar,etrafını hüzün bulutları sararsa,ne zaman Duygularını paylaşmak istediğin bir dosta ihtiyaç duyarsan Hackhell herzaman yanında olucaktır.....

takma kafana kanka elbet oda anlar bir gün neyi kaybettiğini......

H.M

New member
Söyleyebileceğim tek şey zaman herşeyin ilacıdır.
Ya benim gibi 2,5 yıl süren bir ilişkin (ki ben ona canım o bana canımın içi derdi) kızın başka bir mail adresini bulup başkalarınada sevgi sözcükleri yazdığını öğrenerek bitseydi...
Herşeyin kötüsü vardır....Belkide bitmesi senin için daha iyi olmuştur. Bak en azından 6 ay kurtarmışsın..

er_melek

New member
başın sağolsun desem iyi olur galiba . sıkma canını kimse için üzüldüğüne değmez üzüldüğün sevdiğin kızdığın konuştuğun kişi bunların hepsine değmeli............
unutmaki sen varsan herkez var ama sen yoksan zaten hiç kimse yok ki....
haksızmıyım arkadaşlar

sui

New member
arkadaşım geçmiş olsun bende 6 ay önce 4 senelik bir ilişkimi bitirdim gerçekten seni ii anlıyorum sen gene iisin benim kafamda hala bitkisel hayatta bir türlü fişini çekemedim ilk duyduğumda beynimden vurulmuşa döndüm ama şimdi iiyim kendimi burda buldum herkese tşk sende unutursun biz değil kardeş onlar kaybetti için ferah olsun paylaşımın için saol bende içimi dökmüş oldum

SıpA

уαşℓıℓαя νє ιнтιуαяℓαя
Başın öne eğilmesin aldırma gönül aldırma

kanka ben gerçekten senin hakında böle şeyler düşüneceğini hiç anlamamıştım biliorsun tanışmıştık biz çok tuhaf böle düşünmesi

Orti ağlıyacaksan bile BAŞIN DİK unutma!!!

aLoNe BoY

яσмαитι¢αℓ мσ∂ѕ
SıpA' Alıntı:
Başın öne eğilmesin aldırma gönül aldırma

kanka ben gerçekten senin hakında böle şeyler düşüneceğini hiç anlamamıştım biliorsun tanışmıştık biz çok tuhaf böle düşünmesi

Orti ağlıyacaksan bile BAŞIN DİK unutma!!!

Merak etme orti ağlanmaya değecekler war bunun gibilere akıtılan tek bir damla gözyaşı bile onlara fazladır emin ol..!! Ben beni sevenlerle yaşamaya devam ederim artık bazı şeyleri anladım ve sağolsun anlamamda çok yardımcı oldu kendisi sen zaten olayları biliorsun..

iSpiK

Kadim Dost
daha neler olucak bu hayatta daha ne dostlar kaybedıp ne dostlar kazanıcaksın dur sen daha :sigara:

~PRENSES~

Romantizmin Delisi
Bencede çok üzme kendini aynı şey benimde başıma geldi vee bunu yü<ünden rahatsızlık bile geçirdim ama şunu iyi öğrendim bir insana gereğinden fazla değr vermeyeceksin işte oyüzden bukadar üzülüyorsun seni çok iyi anlayabiliyorum karşındakini kendin gibi görüyorsun herşeyini paylaşıyorsun kırmamak için elinden geleni yapıyorsun ve karşındaki böyle davranıyor ama işte buda yaşamın bi dersi bunları öğrenip görmeyince insan neler yaşayabileceğinibilmiyor bunlar çok büyük dersler veriyor..

HTML