Bilinmeyen Sinan Aygün

OrHUN_BEY

New member
Yılmaz Özdil - Sinan Aygün
Sana ne birader, sana ne? Fakirden, çiftçiden, gaziden, sanane? Elálemin derdi seni mi gerdi? Ye, iç, bak güzel güzel ihaleler var, kap, ortak ol, kırış, bandır, yala, sana ne?
Sinan Aygün

80 kere falan ekrana çıkardık, hem atv Haber’de çalıştığım dönemde, hem Star Haber’de... Kredi kartından mahvolanlar için bi tek o çaba harcıyordu çünkü.

*

"Çinan Aygün" diyorduk.

Eminim, en çok Çin büyükelçisi sevinmiştir, içeri girmesine... Yerli malı kullan kampanyası yapıyor, ithal malların "silahsız işgali"ne direniyordu.

*

Şovmen dediler...

Telefon ediyorduk, gariban çocuklarına eğitim bursu veriyor, fakir fukaraya beyaz eşya gönderiyor, gaziye, mağdura, kendi cebinden yardım eli uzatıyor, bunların karşılığında tek şart koşuyordu:

"Lütfen haber yapılmasın..."

*

Çiftçiyi dert ediniyordu.

Açın bakın interneti, onun hazırlattığı raporları Tarım Bakanlığı’nda bile bulamazsınız... Kafa yoruyordu.

*

AKP’ye "evet" dedi de, "hayır" mı dediler... Zafer Çağlayan gibi, milletvekili olabilir, bakan olabilirdi. Bildiğim için değil, tahminim, CHP’den, MHP’den de girebilirdi Meclis’e... Şu anda savcıya ifade değil, basına demeç veriyor olurdu.

*

Paraysa para, güçse güç... Ankara’nın en zengin adamlarından biri... İstese, gider New York’ta yaşar; Bodrum’a tatile gideceğine, sanayi sitesine gidiyordu.

*

Seversin, sevmezsin...

Yalakalık yapmadı hiç.

E hak etti!

*

Çünkü sistem diyor ki...

Sana ne birader, sana ne?

Elálemin derdi seni mi gerdi?

Ye, iç, bak güzel güzel ihaleler var, kap, ortak ol, kırış, bandır, yala, sana ne?

YILMAZ ÖZDİL

Bu arada ben kendi başımdan geçen bir olayı açıklamak istiyorum izleyen varsa görmüştür. Sinan Aygün 19 Mayıs Üniversitesi'nde yapılıp yayınlanan Bizim Mucitler isimli Tv programında 19 Mayıs Üniversitesi Enerji Kulübü'nün güneş arabası projesine 20000 YTL nakit para yardımında bulunduğunu ifade etmişti.

uieaüt

New member
bencede terörist olmasada, teröristten bir farkı yok, tamam mı. kasasından çıkan onca parayı biriktirdi mi?siz buna inanıyomusunuz çaldı çırptı, ortalığı karıştırıp kaçaçaktı, yoksa o kadar parayı ne diye evinde kasasında tuttu, hemde karısının altınları ile birlikte, bunu ancak kaçacak adam yapar, buraları karıştırıp, gittiği Avrupa ülkesinden şezlonguna uzanıp, kadehini yudumlarken bizim burda birbirimizi kırmamızı,. öldürmemizi seyredeceklerdi, açın gözünüzü, şimdi gitsin Aslanlar gibi yatsın oh oh, öyle her şeye çıkıp konuşmayı, gündeme gelmeyi iyi biliyordu, kendilerinden başkalarını görmüyorlardı, ondan sonra beni Atatürk' ü sevdiğim için tutukladılar, oh ne güzel, beni niye tutuklamadılar, ben Atatürk' ü sevmiyormuyum, bende inandım, ha ha ha ,

OrHUN_BEY

New member
bencede terörist olmasada, teröristten bir farkı yok, tamam mı. kasasından çıkan onca parayı biriktirdi mi?siz buna inanıyomusunuz çaldı çırptı, ortalığı karıştırıp kaçaçaktı, yoksa o kadar parayı ne diye evinde kasasında tuttu, hemde karısının altınları ile birlikte, bunu ancak kaçacak adam yapar, buraları karıştırıp, gittiği Avrupa ülkesinden şezlonguna uzanıp, kadehini yudumlarken bizim burda birbirimizi kırmamızı,. öldürmemizi seyredeceklerdi, açın gözünüzü, şimdi gitsin Aslanlar gibi yatsın oh oh, öyle her şeye çıkıp konuşmayı, gündeme gelmeyi iyi biliyordu, kendilerinden başkalarını görmüyorlardı, ondan sonra beni Atatürk' ü sevdiğim için tutukladılar, oh ne güzel, beni niye tutuklamadılar, ben Atatürk' ü sevmiyormuyum, bende inandım, ha ha ha ,
Vay. Hangi medyum söylüyor bu kaçma senaryolarını. KETO? MEMİŞ? yoksa şu Mc Donald's reklamlarında ki % 7 güvenilir olanmı...

uieaüt

New member
kardeşim sence ne yapacaktı kasadan çıkan paraları, yetimlere mi verecekti hayır kurumlarına mı verecekti çaldığı çırptığıyla paşa paşa yaşayacaktı bunun başka bi açıklaması var mı. Yılmaz Özdil in doğru söylediği ne mağlum bunun bi kamera kaydımı var ki bunlar garanti doğru diyosun bişeyler uydurmak basitdir. Senin ki de Coca Cola nın %100 güveniliri galiba

Newwave

Altın Üye
Allahın izniyle şu devlet sırrı gibi saklanan iddaname su yüzüne bir çıksada yargılamalarla birlikte kim haklı kim haksız
Türk milleti görse artık demekten kendimi alamıyorum sayın savcım.

HTML