Bilgiye ihtiyacım var, LÜTFEN!!

temhabaas

New member
Lütfen yardım eder misiniz:

PC de çift harddisk var. sistem XP.
İlk disk olan C yi formatladım ve XP'yi yeniden kurdum.
İkinci Diskteki verilerin çoğunu C ye aktardım ki onu da formatlayayım.Ama o da ne bazı klasörler kopyalanmıyor(Fotoğraf ve videolar).Üstelik önizleme de yapmıyorlar...
Dosyaların isimlerinin yeşil renkli olmasından ŞİFRELENDİKLERİNİ analadım.Sanırım önceden internette dolaşırken özel fotoğraflarımızı çalmasınlar diye bir proğram kullanmadan XP kendi özelliği ile şifrelemiştim.
Ancak şifreyi kaldıramıyorum.Formatlamadan önceki XP ile şifrelendiğinden o şifreleme sertifikası da artık yok olduğundan güzelim resimlerimi açamıyorum.
Yeni kurduğum XP de yaratılan sertifika işe yaramıyor.
Lütfen yardım ve desteğinize ihtiyacım var. İşin kötü tarafı o disk içinde kopya ve yapıştırmaya müsade ediyor ama başka diske yapıştır yapmıyor.
Umarım Problemi anlatabildim.
Teşekkürler bin kez.....:biggrin :biggrin :biggrin :biggrin :biggrin :biggrin :clap :clap :clap :clap :vur :vur :vur :vur

Black_Angel

New member
kardes resımlerı cok basıt gerı alırsın recovery programlarından bırını ındır kur calıstır hangı dosyaları kurtarmak ıstıyorsan uzantılarını sec ve tara gerısı basıt

temhabaas

New member
teşekkür ediyorum

Black_Angel' Alıntı:
kardes resımlerı cok basıt gerı alırsın recovery programlarından bırını ındır kur calıstır hangı dosyaları kurtarmak ıstıyorsan uzantılarını sec ve tara gerısı basıt
yarın deneyeceğim.ilginize teşekkürediyorum arkadaşım.
Denedim ama beceremedim. sağol.sağol.sağol..

HTML